راهنمای سفر

شرایط تعزیه به بهانه درگذشت رضا نصرالله لنکرانی

رضا نصرالله لنکرانی از چهره های باسابقه و تأثیرگذار تعزیه ایران در 90 سالگی چشم از دنیا فرو بست.

14 دی 1399

رژیم غذایی مردم مالزی

مردم مالزی با یک تعامل فرهنگی روبرو هستند از جهتی به غذای حلال اسلام و از جهتی به خوراک دریایی و آشپزی جنوب شرقی آسیا گرایش دارند که این باعث نوعی تنوع در این فرهنگ شده است که مخاطب بین المللی را با هر طیف سلیقه ای شامل میشود.

23 بهمن 1398

برنامه سفر پیشنهادی به پنانگ

سفر به مالزی پر است از جنبه های مختلف و هیجان انگیز اما بعضی موقع فرصت کافی برای گشت و گذار همه جاذبه ها نمیابیم، در این مقاله سعی کرده ایم به یک برنامه سفر پیشنهادی در دو روز پنانگ را بگردیم.

23 بهمن 1398

راهنمایی برای سفر به چیانگ مای

چیانگ مای یکی از زیباترین شهرهای تور تایلند برای بازدید می‌باشد. در چیانگ مای می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید، که بسیار زیبا و پر از دیدنی هستند.

23 بهمن 1398

راهنمای سفر به یونان

یونان یکی از زیباترین کشورهای قاره اروپا است که هزینه سفر کمتری نسبت دیگر شهرهای کشور تایلند دارد. در این مقاله شما را با بهترین شهرهای که می‌توانید در یک سفر 7 روزه از آنها بازدید نمایید، آشنا خواهیم کرد.

23 بهمن 1398

بایدهای سفر به تایلند

کشور تایلند با این که طبیعتی زیبایی دارد و جاذبه‌های آن مدرن و دیدنی هستند، قوانینی دارد که بسیار زیبا و شناخته شده هستند. در این مقاله شما را با بایدها و نبایدهای سفر با تور تایلند اشنا خواهیم کرد.

23 بهمن 1398

نکاتی مهم برای سفر به پاتایا

سفر به شهر ساحلی پاتایا (Pattaya) یکی از بهترین سفرها در طول عمر شما خواهد بود. این شهر در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار گرفته و جاذبه‌های فراوانی برانی بازدید و تجربه دارد. 

23 بهمن 1398

نکاتی در مورد سفر به بانکوک

بانکوک یکی از برترین شهرهای کشور تایلند از دید گردشگران برای سفر است. در این مقاله نکات مهمی را در مورد سفر به این شهر گردآوری کرده‌ایم که با اطلاع از آن‌ها می‌توانید یک سفر مطمئن را تجربه کنید.

23 بهمن 1398

راهنمای سفر به جزایر قناری

جزایر قناری، بهشتی کوچک در کشور اسپانیا است و ترکیبی از دریا، طبیعت زیبا، سواحل شنی زیبا و حس آرامش است. در این مقاله به شما خواهیم گفت که در جزایر قناری کجا اقامت کنید و چه بخورید؟

23 بهمن 1398

سفر به پایتخت خوشنویسی ایران و زیبایی های بیشمارش

یکی از شهرهای تاریخی ایران قزوین است که فرهنگ غنی و جذابی را در خود دارد. این شهر که دورانی پایتخت ایران بوده، امروز مقصد بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی است. جاهای دیدنی قزوین بسیار هستند و این خود باعث جذب مسافران بیشتر می شود. اگر قصد سفر دارید، در...

8 آبان 1398

هیئت طالبان پس از مسکو کجا می رود؟

رسانه انگلیسی به نقل از منابع خبری گزاش داد که هیئت طالبان پس از سفر به روسیه در نظر دارند برای تقویت حمایت های منطقه ای به چین، ایران و کشورهای آسیای مرکزی سفر کنند.

25 مهر 1398

سفر با کوله پشتی؛ بک پکری و شیوه های آن

خبرنگاران - زهرا سرشکی: سفر همواره برای ما با چمدان های بزرگ و وسایل ریز و درشت تصویر می گردد. این یکی از عادت های آدم هاست که در کوشش برای جمع آوری همه وسایل رفاهی هستند تا سفری بی کم و کاست را تجربه نمایند. این سبک از سفر اگرچه ممکن است راحتی بیشتری را برای...

12 مرداد 1398