سریال و پخش خانگی

منتقدان مشهور سینمای جهان درباره فیلم جوکر چه می گویند؟

جذابیت جوکر برای منتقدان سینما، فارغ از داستان جذاب و شخصیت های عمیق، در هنرنمایی بی مثال واکین فنیکس خلاصه می شد. او پیروز شده بود جوکری را نمایش دهد که هیچکدام از هواداران این شخصیت کمیک بوکی، انتظار تماشای آن را نداشتند.

8 دی 1399

انتشار سریال قورباغه با دستور قضایی متوقف شد

انتشار مجموعه قورباغه به کارگردانی هومن سیدی که قرار بود به وسیله نماوا توزیع گردد، با دستور قضایی متوقف شد.

26 آذر 1399

7 شگرد دور زدن افسردگی در بحبوحه کرونا

کرونا همه را غافلگیر کرد. به این اندازه از تنهایی و قرنطینه فکر نکرده بودیم. این تنها شدن و دور ماندن از عزیزان، نتایج ناخوشی دارد که اولین آن، افسردگی است. متأسفانه آمارها نشان می دهد ایران در فهرست 10 کشور افسرده دنیا است.

17 آذر 1399

حضور پررنگ کانون در جشنواره بین المللی فیلم کورتی پونته ایتالیا

تهران (پانا) - سه پویانمایی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان به بخش مسابقه رسمی سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه کورتی پونته (Corti a Ponta) کشور ایتالیا راه پیدا کرد.

20 آبان 1399

سیروس مقدم با میکائیل در شبکه سحر

تهران (پانا) - با اتمام سریال مختارنامه، مجموعه تلویزیونی میکائیل از کانال بالکان شبکه سحر پخش می گردد.

18 آبان 1399

مراسم جوایز امی 2020 به صورت مجازی برگزار خواهد شد

به دنبال همه گیری بیماری کرونا مراسم جوایز امی 2020 نیز همانند بسیاری از مراسم های فرهنگی و هنری سال جاری به صورت مجازی برگزار می شود.

31 شهریور 1399

دانلود و تماشای قسمت سی و دوم سریال دل؛ قسمت 32 دل

قسمت سی و دوم سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی بابک کایدان و میثم کایدان، چهارشنبه هشتم مرداد ماه 1399 وارد شبکه نمایش خانگی می شود.

29 شهریور 1399

جنجال های ضد واکسن و خطر بازگشت بیماری ها

ایسنا/ در حالی که در مقابل تهدید کرونا، تمام امیدها به فراوری واکسن است و جهان در تکاپو و رقابت ساخت این واکسن به سر می برد، بعضی ادعاهای ضد واکسن و خلاف واقع از سوی بعضی کاربران فضای مجازی مطرح می گردد؛ ادعاهایی که می تواند تهدیدی برای سلامت بچه ها و بازگشت...

12 شهریور 1399

معرفی شرکت کنندگان بخش انتخاب رسمی 2020 جشنواره انسی

عظیم ترین گردهمایی انیمیشن دنیا که به دلیل ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار می گردد، اسامی شرکت کنندگان در بخش رسمی این دوره را بیان کرد.

5 مرداد 1399

معرفی آنلاین بهترین های سینمای آلمان ، هشت جایزه لولا برای ضد سیستم

هفتادمین دوره مراسم اهدای جوایز لولا به برترین های سینمای آلمان به دلیل شیوع کرونا با اجرای آنلاین یک بازیگر بوسنیایی و اجرای آنلاین یک خواننده آمریکایی از لس آنجلس برگزار گردید.

13 خرداد 1399

افزایش 65 درصدی تماشای آنلاین فیلم و استقبال از تماشا در تلویزیون های خانگی

بیشتر از یک­ ماه از شیوع ویروس کرونا در ایران می­ گذرد. در این مدت اقدام­ های زیادی در سطوح مختلف مدیریتی برای کنترل این بیماری انجام شده و مهم ترین آن از سوی مردم یعنی حفظ قرنطینه خانگی رقم خورده است.

11 خرداد 1399

عرضه رایگان نسخه الکترونیکی کتاب های کانون پرورش فکری بچه ها

نسخه الکترونیکی کتاب های کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان به مدت یک هفته در سایت های اینترنتی عرضه کتاب به صورت رایگان ارایه می گردد.

6 اردیبهشت 1399

جدیدترین شفاف سازی کارگروه مدیریت بحران کرونا خانه سینما

کارگروه مدیریت بحران کرونا خانه سینما به فرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا کلان شهر تهران (دکتر علیرضا زالی) برای ممانعت از ادامه فرایند فراوری فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی و تمام فعالیت های هنری نامه ای را به توضیح زیر ارسال نموده است. ...

1 فروردین 1399

غیرمنتظره های اسکار 2020، فیلم هایی که جای خالی شان منتقدان را شگفت زده کرد

غیرمنتظره ترین مواردی که انتظار می رفت در بین نامزد های اسکار 2020 دیده شوند و نشدند از گِرِتا گِرویگ تا آدام سندلر و از تارون اجرتون تا جورج مک کِی.

12 اسفند 1398

جایزه جشنواره استرالیایی برای خاکستری متمایل

به گزارش خبرنگاران، انیمیشن کوتاه خاکستری متمایل ساخته اقبال شیرزائی ثانی جایزه highly commended award بخش انیمیشن بیست و چهارمین فستیوال فیلم کوتاه کانبرا از استرالیا را دریافت کرد.

6 بهمن 1398

معرفی نامزدهای بفتای تلویزیونی

فهرست نامزدهای نهایی بخش تلویزیونی جوایز آموزشگاه هنرهای سینمایی و تلویزیونی بریتانیا (بفتا) در سال 2018 اعلام شد.

28 دی 1398

مرور کارنامه تهیه کننده فقید تلویزیون ، همکاری با لطیفی، جوان و مقدم

مجید اوجی که شامگاه آدینه 17 آبان در 58 سالگی از جهان رفت، تا آخرین روزهای پیش از مرگ هم فعالیت می کرد و سریال مناسبتی مرضیه یادگار آخر او در قاب تلویزیون بود.

9 دی 1398

10 انیمیشن کوتاه وارد رقابت اسکار شدند

هنرآنلاین: آکادمی علوم و هنرهای سینمایی فهرست کوتاه نامزدهای بخش بهترین فیلم کوتاه انیمیشن هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار را اظهار داشت.

30 آذر 1398

شروع اکران جوخه خودکشی با رکوردشکنی

فیلم جوخه خودکشی با فروش خیره کننده در اولین هفته نمایش، رکورد فروش سینمای دنیا در ماه آگوست را جابه جا کرد.

11 آذر 1398

نمایش 20 فیلم در بخش ویدیو آرت جشنواره فیلم کوتاه تهران

به گزارش خبرنگاران، یکی از بخش های جنبی سی و دومین جشنواره فیلم کوتاه تهران ویدیو آرت نام دارد که در این بخش 20 فیلم از 11 کشور به شکل غیر رقابتی روی پرده می روند.

23 آبان 1398
تعداد: (27)