گوهر خیراندیش: غلط کردم، دیگر نمی رقصم!

به گزارش دیتاپد، گوهر خیراندیش، در جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ، از ماجرای فیلم منتشر شده از او در مراسم عروسی دخترش گفت و با شوخی و خنده قول داد دیگر در هیچ جا نرقصد.

گوهر خیراندیش: غلط کردم، دیگر نمی رقصم!

ژاله صامتی، شب گذشته (شنبه 29 آبان)، در بیست و یکمین جشن حافظ، جایزه و تندیسِ برترین بازیگرِ کمدیِ را، به خاطر بازی در سریال زیر خاکی، از دستِ گوهر خیراندیش، دریافت کرد.

گوهر خیراندیش که به همراه دخترش (آزاده اسماعیل خانی)، برای اهدای جایزه روی صحنه این جشن سینمایی رفته بود، در سخنانی با اشاره به حضورش در سریال زیرخاکی گفت: خودم تو زیرخاکی خیلی قشنگ بازی کردم؛ چون نقش یک پیرزنِ باحالِ شیرازی را گرفتم و خودم هم آن را نوشتم و کارگردان هم خیلی خوشش آمد.

این بازیگر در ادامه، با اشاره به فیلم منتشر شده از او در جشن عروسی دخترش گفت: ولی نزدیک بود نگذارند این سریال پخش گردد، چون می گفتند من در عروسی دخترم رقصیده ام. خب باید چکار می کردم؟

او ادامه داد: فکر می کردم در شادی دخترم باید برقصم، نمی دانستم باید گریه کنم. فکر می کردم قانون عروسی این است که باید برقصم که گویا اشتباه بوده است.

برای همین توجیه شدم که دیگر غلط بکنم برقصم. از این به بعد هم از هیچ قانونی سرپیچی نمی کنم و مطیع هستم.

گوهر خیراندیش در سرانجام گفت: فقط نمی دانم چرا نرفتند کسی را که فیلم را پخش نموده است، بگیرند، چون یک مهمانی خصوصی بود و نباید فیلمش پخش می شد.

منبع: فرارو
انتشار: 9 دی 1400 بروزرسانی: 9 دی 1400 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 2062

به "گوهر خیراندیش: غلط کردم، دیگر نمی رقصم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوهر خیراندیش: غلط کردم، دیگر نمی رقصم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید