اخبار صنعت

شرکت های دانش بنیان خط مقدم مقابله با تحریم های اقتصادی

رئیس مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری، گفت: برای حل مسائل گلوگاه های فناوری و صنعتی کشور شرکت های دانش بنیان خط مقدم مقابله با تحریم های اقتصادی هستند.

29 بهمن 1398

مزیت های ایران به عربستان در سیاست خاورمیانه ای چین

عربستان در کوشش برای محافظت از گروه های تکفیری در پوشش تغییر نام آنهاست اما چین نیز همانند روسیه از رشد و گسترش تروریسم تکفیری احساس نگرانی و ترس دارد.

27 بهمن 1398

بازارهای جدید را باید با کالاهای با کیفیت به دست آوریم

مدیر کل گمرکات استان کرمانشاه گفت: اگر بخواهیم بازرهای جدید برای صادرات داشته باشیم باید کالاهای با کیفیت و بسته بندی تولید کنیم.

23 بهمن 1398

اروپا با چهار بحران رویارو است، ریسک فروپاشی اتحادیه اروپایی وجود دارد

رئیس مؤسسه امور بین الملل ایتالیا مهاجرت، اقتصاد، امنیت و برگزیت را چهار بحران کنونی اتحادیه اروپایی می داند و معتقد است در صورتی که این نهاد نتواند با موفقیت از شرایط وخیم کنونی خارج گردد ریسک فروپاشی آن وجود دارد.

21 بهمن 1398

فعالیت دلال ها آسیب مهم صنعت حمل و نقل گناباد است

رییس انجمن صنفی موسسات و شرکتهای حمل و نقل گناباد گفت: فعالیت دلالها موجب ضرر و زیان و آسیب بسیار مالی به صنعت حمل و نقل این شهرستان است و به این بخش ضربه می زند.

17 بهمن 1398

ایجاد 829 فرصت شغلی در کرمانشاه

فرماندار کرمانشاه گفت: از محل پرداخت تسهیلات روستاییان و عشایر در حوزه شهرستان، 92 میلیارد و 500 میلیون تومان در قالب 188 طرح اشتغالزا اجرایی شده که 829 فرصت شغلی را ایجاد کرده است.

8 بهمن 1398

62 درصد بازنشستگی های زودهنگام مربوط به مشاغل سخت است

مدیرکل تأمین اجتماعی غرب استان تهران گفت: 62 درصد بازنشستگی های زودهنگام مربوط به مشاغل سخت و زیان آور است.

7 بهمن 1398

سقوط مدافع عنوان قهرمانی در لیگ بسکتبال

به گزارش خبرنگاران، دیدارهای هفته یازدهم رقابت های بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور دوشنبه شب در تهران و دیگر شهرستان ها برگزار گردید.

5 بهمن 1398

رباتی که با الکتریسیته علف های هرز را نابود می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، صاحبان باغ و باغچه همواره با مشکل علف های هرز دست و پنجه نرم می نمایند. اما این مشکل برای کشاورزان در مقیاس وسیع تر به چالشی بزرگ هنگام برداشت محصول تبدیل می گردد.

5 بهمن 1398

انتقاد کنگره آمریکا از تمدید پیمان هسته ای با چین

خبرنگاران: در حالی که دولت اوباما میخواهد توافقنامه 30 ساله هسته ای با چین را تمدید کند، این مساله با انتقاداتی از سوی نمایندگان کنگره روبرو شده است.

4 بهمن 1398

غافلگیری شیرین اوپک پلاس برای بازار نفت

بهای معاملات نفت روز جمعه پس از اعلام تصمیم اوپک پلاس برای افزودن 500 هزار بشکه در روز به کاهش تولید نفت خود، صعود چشمگیری پیدا کرد و رشد هفتگی قابل ملاحظه ای را به ثبت رساند.

2 بهمن 1398

لزوم توجه بیشتر به آموزش هدفمند و کیفی در دانشگاه ها

غلامی گفت: نباید از هیچ تلاشی برای ارائه آموزش های هدفمند و کیفی به دانشجویان در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کوتاهی شود.

2 بهمن 1398

8 مورد از بهترین مکانهای دیدنی عمان

در لبه شبه جزیره عربستان، می توانید عمان را پیدا کنید. این مکان اغلب توسط مسافران و بازدید کنندگان نادیده گرفته می گردد اما یکی از مقاصد عجیب و غریبی است که با جاذبه های توریستی باورنکردنی و شهرهای زیبا پر شده است. پایتخت مسقط محبوب ترین مقاصدی است که...

30 دی 1398

جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل شرکت ایمان پلاستیک فام برگزار خواهد شد

دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل شرکت ایمان پلاستیک فام متهم به اخلال در نظم اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار خواهد شد.

26 دی 1398

یک مرغداری در شیروان طعمه آتش شد

یک واحد پرورش مرغ گوشتی در روستای سنگچین از توابع بخش مرکزی شیروان، در آتش سوخت.

25 دی 1398

براساس نیازهایتان استخدام کنید فقط براساس نیازهایتان نیرو استخدام کنید

بسیاری از صاحبان مشاغل می خواهند خیلی زود پیشرفت کنند. در ذهن اکثر کارآفرینان این مسئله حک شده که سریع ترین راه برای توسعه کارشان افزایش کارکنان است، در صورتی که استخدام کارمندان زیاد تجارت شما را به خطر می اندازد. متاسفانه استخدام بیش از اندازه در هر...

22 دی 1398

یونان: ناتو اقدامات ترکیه را محکوم کند

نخست وزیر یونان امروز یکشنبه وعده داد، در جریان اجلاس آینده ناتو در شهر لندن اعتراضات و شکایات کشورش ازبابت اقدامات ترکیه را به هدف جلب حمایت این بلوک از خود مطرح خواهد نمود.

22 دی 1398

تحریم ها باعث کاهش ورود توریست به کشور شده است

یک عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی تهران از کاهش مراجعان توریسم درمانی به ایران در امسال اطلاع داد و پیش بینی کرد که سال آینده سهم ایران از بازارهای منطقه کاهش خواهد یافت.

14 دی 1398

بی پرده با عبدالله موحد؛ از 6 طلای دنیا و المپیک تا مکانیکی در آمریکا

در نابغه بودن پرافتخارترین آزادکار ایران همین بس که 6 سال متوالی به 6 طلای دنیا و المپیک رسید بدون اینکه حتی یکبار توسط رقبا خاک گردد!

13 دی 1398

آژانس اتمی غنی سازی اورانیوم در فردو را تأیید کرد

آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی روز دوشنبه گفته ایران از تاریخ 9 نوامبر اقدام به غنی سازی اورانیوم در سایت فردو نموده است.

13 دی 1398
تعداد: (103)