واعظی و حاجی میرزایی سخنگوی دولت می شوند

به گزارش دیتاپد، روزنامه اصلاح طلب آرمان امروز در شماره امروز خود از سخنگوهای جدید دولت اطلاع داد و نوشته است: پس از 4 ماه خلأ وجودی سخنگو در دولت، رئیس جمهور قصد دارد با شیوه ای نوین به تغییرات در این حوزه بپردازد.

واعظی و حاجی میرزایی سخنگوی دولت می شوند

یک منبع مطلع می گوید: دیگر سخنگویی به معنای گذشته مطرح نخواهد شد؛ درمقابل محتمل است دو عضو دولت نه سخنگو مانند گذشته، بلکه عملکرد اطلاع رسانی را داشته باشند؛ از این جهت گویا سخنگویی در میان کارگزارانی ها و اعتدال و توسعه به مساوات تقسیم شده؛ بدین نحو که محسن حاجی میرزایی اخبار مصوبات و مسائل دولت را اطلاع رسانی کند و محمود واعظی رئیس دفتر روحانی و عضو ارشد حزب اعتدال و توسعه نیز وظیفه سخنگویی در حوزه مسائل مربوط به رئیس جمهور را بر عهده داشته باشد.

وی اضافه نمود که در غیاب سخنگویی دولت، هر وزارتخانه نیز به نوبه خود، مباحث و اخبار خود را مطرح خواهد نمود.

این منبع مطلع همچنین اسامی مختلفی که این روزها در محافل رسانه ای برای سخنگویی مطرح می گردد را رد کرد. اکنون در حالی از واعظی و محسن حاجی میرزایی به عنوان سخنگویان آتی دولت نام برده می گردد که پیش از این هم نام آنان، البته به صورت مجزا و به عنوان سخنگوی واحد دولت، مطرح شده بود. پیش از این واعظی در مقام رئیس دفتر رئیس جمهور هر چهارشنبه در حاشیه هیأت دولت در جمع دیتاپد حاضر می شد و به تمام سوالات داخلی و بین المللی در حوزه های مختلف پاسخ می داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 96

به "واعظی و حاجی میرزایی سخنگوی دولت می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واعظی و حاجی میرزایی سخنگوی دولت می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید