نمایندگان مشاوران امین بیمه کوثر

به گزارش دیتاپد، نمایندگان با حضور در جامعه و شناسایی نیازهای مشتریان، مشاوران امین شرکت بیمه کوثر در عرصه خدمت رسانی و افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور هستند.

نمایندگان مشاوران امین بیمه کوثر

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، مدیر امور نمایندگان شرکت بیمه کوثر در چهارمین همایش تجلیل از نمایندگان برتر، ضمن بیان این مطلب، گفت: ایجاد همبستگی و انسجام فکری در اجرای سیاست های شرکت اعم از اصلاح فروش، مدیریت ریسک و جذب بیمه گذاران در سال های گذشته تحقق یافت و اکنون نمایندگان باید مدیریت فروش، ریسک و وصول مطالبات را به عنوان اصول اساسی این کسب وکار مدنظر قرار دهند.

معصومه نجات بخش با بیان اینکه ما به دنبال عرضه خدمات بیمه ای در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت هستیم، توضیح داد: در این زمینه نمایندگان با بهره مندی از دانش روز بیمه ای و ابزارهای نوین فن اوری می توانند در راستای تسهیل گری در ارایه خدمات و افزایش رضایت مشتریان گام های موثری را بردارند.

وی شرکت بیمه کوثر را شرکتی دانش محور دانست و گفت: توسعه ضریب نفوذ بیمه به وسیله افزایش سواد بیمه ای بیمه گذاران در دستور کار قرار گرفته است و سعی داریم زیرساخت های لازم برای ارایه خدمات غیرحضوری و فروش برخط را توسعه دهیم.

معصومه نجات بخش تاکید نمود: امید است که با نمایندگان جوان، پویا، جسور، برنامه محور، وقت شناس و با انضباط بتوانیم سهم شرکت در رشته بیمه های زندگی را توسعه دهیم و بسترهای اعتمادسازی و رضایت مشتریان را فراهم کنیم

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1663

به "نمایندگان مشاوران امین بیمه کوثر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایندگان مشاوران امین بیمه کوثر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید