تداوم محدودیت تردد بین شهرهای گیلان تا 20 فروردین

به گزارش دیتاپد، خبرنگاران/گیلان معاون استاندار گیلان با بیان اینکه محدودیت تردد بین شهری تا 20 فروردین به قوت خود باقی است، گفت: ادارات دولتی نیز با یک سوم نیرو کار می کنند.

تداوم محدودیت تردد بین شهرهای گیلان تا 20 فروردین

محمود قاسم نژاد در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه اجرای طرح فاصله گذاری و اعمال محدودیت در تردد بین شهری همچنان به قوت خود باقی است، اظهار کرد: طرح مذکور به واسطه کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا تا 20 فروردین اجرایی می شود.

وی از شیفت بندی سازمان ها و ادارات دولتی خبر داد و اضافه نمود: سازمان ها و ادارات دولتی با یک سوم نیرو به ارائه خدمات ادامه خواهند داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با بیان اینکه ساکنان هر شهر می توانند در شهر خودشان مبادرت به تردد کنند، گفت: از ورود گردشگران و میهمانان به شهرها در مبادی استان جلوگیری می شود.

قاسم نژاد، با اشاره به با فعالیت اماکن و مشاغل ارائه دهنده خدمات عمومی از جمله نانوایی ها و داروخانه ها و...، گفت: فروشگاه های زنجیره ای، سوپرمارکت ها، مراکز درمانی، مراکز و فروشگاه های دامپزشکی، میادین میوه و تره بار و میوه فروشی ها، مراکز فروش محصولات پروتئینی و لبنی، جایگاه های عرضه سوخت، مراکز تهیه غذاهای آماده بیرون بر، مراکز پخش مواد غذایی و دارویی و مراکز تعمیر و تاسیسات فنی خودرو و ساختمان باید ارائه خدمات کنند.

وی یادآور شد: کلیه مدارس، دانشگاه ها، مهدهای کودک، پاساژها، مراکز خرید، نمایشگاه ها، تالارهای پذیرایی، قهوه خانه ها و چای خانه ها، کافه ها، گیم نت ها، باشگاه های ورزشی و بدن سازی، استخرها، بازارهای روز موقت، پارک ها، شهرهای بازی و باغ وحش ها همچنان تعطیل هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1057

به "تداوم محدودیت تردد بین شهرهای گیلان تا 20 فروردین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم محدودیت تردد بین شهرهای گیلان تا 20 فروردین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید