معرفی شرکت کنندگان بخش انتخاب رسمی 2020 جشنواره انسی

به گزارش دیتاپد، عظیم ترین گردهمایی انیمیشن دنیا که به دلیل ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار می گردد، اسامی شرکت کنندگان در بخش رسمی این دوره را بیان کرد.

معرفی شرکت کنندگان بخش انتخاب رسمی 2020 جشنواره انسی

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ورایتی، فستیوال انسی 2020 فرانسه که عظیم ترین گردهمایی انیمیشن دنیا است، نام شرکت نمایندگان بخش رقابتی اصلی فیلم سینمایی و بخش جنبی اصلی یعنی کونتره شامپ خود را اعلام نموده است.

هیچ عنوانی از ایالات متحده در این بخش ها حضور ندارد: حضور آمریکا هم در استودیو ها و هم در پلتفرم های دنیای احتمالاً وقتی حس می گردد که انسی اسامی پروژه های ادامه دار و نمایشی خود را هفته دیگر اعلام می نماید.

اما سختی های کار برگزاری آنلاین فستیوالی به این عظیمی خود را نشان داد، چون انسی تایید کرد تمام فیلم هایی که در بخش رقابت رسمی و کونتره شامپ حضور دارند ممکن است آنلاین پخش نشوند. از فرنچایز ژاپنی لوپین 3: نخستین گرفته تا آثار عظیم ترین کارگردانان انیمیشن اروپا، فستیوال انسی تنوع بالایی دارد.

فستیوال در بیانیه ای گفت: در صورتی که برخی فیلم ها را نتوان به تمام مخاطبان ارایه داد، ما از تهیه نمایندگان خواسته ایم یک قسمت حداقل 10 دقیقه ای یا یک مستند کوتاه از فیلم برای نمایش تهیه نمایند.

البته هیات داوران تمام فیلم ها را به صورت کامل تماشا خواهد نمود. این هیات برای بخش اصلی فیلم ها شامل کورین دتومب رییس توسعه شرکت تهیه فرانسوی فولیمژ، بنوا پاوان خبرنگار فرانس پرس و دومینیک سوتن می گردد.

در بخش رقابتی رسمی انسی مانند همواره بیشتر تمرکز بر فیلم های اروپایی و آسیایی است. در میان شرکت نمایندگان اصلی اروپایی می توان از خانواده بیگ فوت ساخته بن استسن، خون آشام کوچک ساخته جوآن اسفار و کودکی مارتا جین کاناری ساخته رمی شایه یاد کرد. نامزد های آسیایی نیمی از بخش کونتره شامپ را به خود اختصاص داده اند که از جمله آن ها می توان به اون کاگو: صدای ما! و همچنین جادوگر شامان ساخته جی-هون آن اشاره نمود.

از دیگر فیلم های قابل توجه بخش رقابتی می توان از داستان جینجر ساخته کنستانتین شرکین از روسیه، ناهوئل و کتاب جادویی به کارگردانی حرمان آکونیا از شیلی، داستان خرس ساخته استودیو انیمیشن برنده جایزه اسکار پانکروبات و بکشش و این شهر را ترک کن فیلم سیاه و سفید ساخته پول ماریوش ویلزینسکی نام برد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1184

به "معرفی شرکت کنندگان بخش انتخاب رسمی 2020 جشنواره انسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی شرکت کنندگان بخش انتخاب رسمی 2020 جشنواره انسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید