لایک های اینستاگرام از هفته آینده ناپدید می گردد

به گزارش دیتاپد، مدیرعامل اینستاگرام از اجرای سیاست جدید این شبکه اجتماعی از هفته آینده اطلاع داد.

لایک های اینستاگرام از هفته آینده ناپدید می گردد

به گزارش گروه رسانه های دیتاپد، آدام موسری مدیرعامل اینستاگرام از ناپدید شدن لایک ها در این شبکه اجتماعی از هفته آینده اطلاع داد. ویژگی جدید اینستاگرام در مرحله اول تنها برای کاربران آمریکایی فعال می گردد. اینستاگرام پیش از این اعلام نموده بود که میخواهد تعداد لایک ها را از صفحه های مختلف این اپلیکیشن حذف کند .

اینستاگرام با تحقیقات گسترده در کشورهای مختلف دنیا پس از مدت ها به این نتیجه رسید که حذف تعداد لایک ها از حساب کاربری اعضای این شبکه اجتماعی می تواند باعث افزایش رضایت کلی کاربران گردد. اجرای این سیاست جدید نیازمند آنالیز و هماهنگ سازی عوامل مختلف در اینستاگرام باهم بود لذا از زمان اعلام این تصمیم تا لحظه اجرایی شدن باید کارهای زیادی انجام گردد. حال روزنامه تایمز به نقل از آدام موسری مدیرعامل اینستاگرام خاطرنشان کرد تمامی لایک ها از هفته آینده برای کاربران آمریکایی محو می شوند .

ناپدید شدن لایک ها در اینستاگرام از هفته آینده

اینستاگرام به عنوان یکی پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در دنیا روزانه از میلیون ها کاربران در کشورهای مختلف میزبانی می نماید. کاربران زیادی به وسیله این شبکه اجتماعی با دوستان خود ارتباط برقرار نموده و تصاویری از لحظات مختلف زندگی خود را با سایر اعضای این شبکه اجتماعی به اشتراک می گذارند .

این شبکه اجتماعی در کنار مزایای متعدد خود، ویژگی های و تاثیرات منفی فراوانی نیز دارد. آنالیز های کارشناسان فناوری و محققان دانشگاه های مختلف دنیا نشان می دهد اینستاگرام فشار روانی زیادی بر کاربران خود به ویژه نوجوانان و جوانان وارد می نماید. یکی از عوامل اصلی این فشار روانی کوشش برای دستیابی به تعداد لایک های بیشتر در هر پست است .

در مواردی حتی کاربران برای کسب موفقیت ظاهری در تعداد لایک مبالغ هنگفتی پول پرداخت می نمایند. سودجویانه و مافیای موجود در اینستاگرام از همین طریق میلیون ها دلار درآمدزایی داشته و فضای این شبکه اجتماعی را آلوده کردند. پس از اعلام تصمیم جدید اینستاگرام برای ناپدید کردن تعداد لایک ها، کاربران اینستاگرام با استقبال از این سیاست جدید آن را مثبت ارزیابی کردند .

منبع:باشگاه دیتاپد

،

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 572

به "لایک های اینستاگرام از هفته آینده ناپدید می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لایک های اینستاگرام از هفته آینده ناپدید می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید