بهره برداری از پروژه های برق رسانی در سپیدان

به گزارش دیتاپد به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شیراز، در اولین روز از هفته دولت و با حضور استاندار فارس و مدیر عامل توزیع برق شیراز، بهره برداری از 2 پروژه برق رسانی در شهرستان سپیدان شروع شد.

بهره برداری از پروژه های برق رسانی در سپیدان

استاندار فارس در حاشیه مراسم بهره برداری از پروژه های برقرسانی و در مصاحبه با شهروندان روستای سهلگی شهرستان سپیدان با بیان این که وضعیت راه های دسترسی و آبرسانی به این روستا نیز توسط دستگاه های مسئول پیگیری خواهد شد، گفت: روستای سهلکی آخرین روستای بالای 10 خانوار است که در محدوده مسئولیت شرکت توزیع برق شیراز، از نعمت برق برخوردار گردیده است .

اسماعیل تبادار حضور در جمع مردم و دیدار با آنان را موجب افزایش عزم و اهتمام مدیران و کارگزاران دولت دانست و اضافه نمود: هفته دولت فرصت مناسبی برای دیدار مستقیم با مردم مناطق مختلف استان است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز نیز گفت: عملیات اجرایی پروژه برق رسانی به روستای سهلکی ابتدای سال جاری شروع و اکنون آماده بهره برداری گردیده است.

جلال زراعت پیشه گفت: این عملیات شامل احداث چهار هزار و 500 متر شبکه فشار متوسط، 390 متر شبکه فشار ضعیف هوایی و دو دستگاه پست هوایی بوده است.

زراعت پیشه اعتبار اجرای این طرح را 756 میلیون تومان اعلام و اضافه نمود: با بهره برداری از آن جمعیت 20 خانواری روستای سهلکی از نعمت برق برخوردار شدند.

مدیرعامل توزیع برق شیراز همچنین گفت: پروژه احداث خط 20 کیلوولت از ایستگاه دالین تا شهرک صنعتی شماره یک و دو سپیدان نیز امروز افتتاح شد.

زراعت پیشه گفت: این پروژه به طول 12 کیلومتر شبکه است که با مشارکت شهرک های صنعتی سپیدان و با اعتباری بالغ بر 18 میلیارد ریال آماده بهره برداری شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 مهر 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 21

به "بهره برداری از پروژه های برق رسانی در سپیدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از پروژه های برق رسانی در سپیدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید