اطلاعیه مهم آموزش و پرورش در خصوص تعویق در پرداخت حقوق فرهنگیان

به گزارش دیتاپد، وزارت آموزش و پرورش در پیامی با اشاره به اختلاف مبانی محاسبه فوق العاده رتبه بندی با سازمان برنامه و بودجه کشور از پرداخت حقوق اسفند ماه فرهنگیان به صورت علی الحساب اطلاع داد.

اطلاعیه مهم آموزش و پرورش در خصوص تعویق در پرداخت حقوق فرهنگیان

به گزارش خبرنگاران، وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای ضمن عذرخواهی از تأخیر پیش آمده در پرداخت حقوق اسفند ماه معلمان توضیح داد؛ با توصیه های رئیس جمهور در جلسه روز گذشته هیأت دولت، در مورد پرداخت تفاوت مزایای رتبه بندی معلمان طی روزهای آینده تصمیم گیری و اقدام خواهد شد.

ضمن تبریک ایام و آرزوی سالی پر خیر و برکت برای همه همکاران فرهنگی گرامی، از تأخیر پیش آمده در پرداخت حقوق اسفند ماه، صمیمانه از همکاران دلسوز و خانواده محترمشان پوزش می طلبیم. خدمتگزاران شما در وزارت آموزش و پرورش در طول یک سال گذشته برای دفاع از حقوق همکاران و اجرای کامل قانون رتبه بندی به عنوان یکی از ارکان مقرر در سند تحول بنیادین از هیچ تلاشی فرو گذاری نکرده اند.

توقع و انتظار این بود که سازمان های پشتیبان و تأمین کننده منابع در اجرای این قانون همراهی به مراتب بهتری با نظام تعلیم و تربیت می داشتند لیکن باتوجه به اختلاف مبانی محاسبه فوق العاده رتبه بندی و بار مالی مربوطه با سازمان برنامه و بودجه کشور، حقوق اسفند بصورت علی الحساب پرداخت می گردد.

بدیهی است، نظر به هماهنگی به عمل آمده و حمایت های رئیس جمهور محترم در فرمایشات روز گذشته هیأت محترم وزیران، در مورد پرداخت تفاوت مزایای رتبه بندی همکاران عزیز طی روزهای آینده تصمیم گیری و اقدام خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 اسفند 1401 بروزرسانی: 29 اسفند 1401 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 2376

به "اطلاعیه مهم آموزش و پرورش در خصوص تعویق در پرداخت حقوق فرهنگیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه مهم آموزش و پرورش در خصوص تعویق در پرداخت حقوق فرهنگیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید