شطرنج

رقابتهای ووشو دانشجویان آسیا به میزبانی ایران برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران، این طرح در جلسه اخیر مسئولان دو فدراسیون طرح و به تصویب رسید و قرار است پس از تدوین آئین نامه اجرایی مسابقات و تایید اتحادیه ووشو آسیا و فدراسیون ووشو دانشجویان آسیا، زمان و نحوه برگزاری مسابقات اعلام شود.

6 بهمن 1399

خبرنگاران ورزشکاران نابینا و کم بینای مازندران پارسال 50 مدال کسب کردند

ساری - خبرنگاران - سرپرست معاونت توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان گفت که پارسال ورزشکاران نابینا و کم بینای استان 50 مدال در مسابقات مسابقات کشوری کسب کردند.

14 آذر 1399

دکوراسیون اتاق کودک و نکاتی که به شما در چیدمان آن یاری می نماید

دکوراسیون اتاق کودک یکی از مسائلی است که به تازگی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. تخت و کمد، مبلمان اتاق کودک، قفسه، اکسسوری، اسباب بازی، فرش و کفپوش همگی از المان های دکوراسیون اتاق کودک هستند که در چیدمان آن باید به آن ها توجه کنید؛ اگر در انتظار به...

10 خرداد 1399

تکواندوکار قزوینی به اردوی تیم ملی دانشجویی دعوت شد

به گزارش خبرنگاران، مهران برخورداری ملی پوش قزوینی به منظور حضور در بازیهای یونیورسیاد 2019 به مرحله جدید تمرینات تیم تکواندو دانشجویان پسر دعوت شد.

20 اردیبهشت 1399

بی پرده با عبدالله موحد؛ از 6 طلای دنیا و المپیک تا مکانیکی در آمریکا

در نابغه بودن پرافتخارترین آزادکار ایران همین بس که 6 سال متوالی به 6 طلای دنیا و المپیک رسید بدون اینکه حتی یکبار توسط رقبا خاک گردد!

13 دی 1398

رنج ورزشکاران ازندریانی از نبود سالن ورزشی

خبرنگاران/همدان عضو شورای اسلامی شهر ازندریان از نارضایتی ورزشکاران انفرادی این شهر اطلاع داد و گفت: شهر ازندریان با جمعیتی بیش از 45 هزار نفر از نبود سالن کشتی، شطرنج، پینگ پونگ، کونگ فو، ژیمناستیک رنج می برند.

12 دی 1398

18 شهریور؛ اعزام شطرنج بازان ایران به جام جهانی

نمایندگان شطرنج ایران برای شرکت در جام جهانی روز 18 شهریور راهی روسیه می شوند.

10 آبان 1398

صدرنشینی شطرنجباز ایران در مسابقات بین المللی گیوتای چین

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مسابقات بین المللی گیوتای چین در جریان است و تا خاتمه دور ششم پویا ایدنی نماینده شطرنج ایران صدر جدول رده بندی را از آن خود نموده است.

29 خرداد 1398