گنجاندن بند کرونایی در قراردادهای لیگ رجحان کشتی

به گزارش دیتاپد، با توجه به اینکه لیگ برتر سال جاری کشتی تحت الشعاع کرونا قرار خواهد داشت، بندی در قراردادهای کشتی گیران در همین رابطه گنجانده شده است.

گنجاندن بند کرونایی در قراردادهای لیگ رجحان کشتی

به گزارش دیتاپد، سازمان لیگ فدراسیون کشتی از قبل در نظر داشت لیگ این فصل را از مرداد ماه استارت بزند اما همچنان سالن های کشتی تعطیل هستند و کشتی جزو رشته هایی است که هنوز اجازه فعالیت مجدد را به دست نیاورده است.

به نظر می رسد که شروع مسابقات با تعویق همراه باشد. یکی از نکاتی که در لیگ سال جاری مد نظر قرار گرفته، شرایط فعلی کشور درخصوص شیوع کروناست.

حتی اگر در آینده ای نزدیک، بعد از عبور از پیک دوم اوج بیماری، ستاد مقابله با کرونا اجازه شروع مسابقات کشتی را صادر کند، اما باز هم ممکن است کرونا برگزاری لیگ را با تعطیلی روبرو کند.

پیش بینی های پزشکی حکایت از آن دارد که در پاییز و زمستان پیش رو نیز احتمال اوج گیری دوباره کرونا وجود دارد، به همین دلیل در قراردادهای کشتی گیرانی این بند ذکر شده که آنها متعهد هستند تا خاتمه لیگ برتر تیم شان را همراهی نمایند و قید زمان در قراردادها ذکر نشده است.

کشتی گیر در ازای یک فصل کامل، با محاسبه تعطیلی و وقفه های اجباری، با تیم مورد نظر قرارداد می بندد. به این شکل شروع و خاتمه لیگ هر زمانی باشد، کشتی گیر موظف به همراهی تیمش در مسابقات است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1239

به "گنجاندن بند کرونایی در قراردادهای لیگ رجحان کشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گنجاندن بند کرونایی در قراردادهای لیگ رجحان کشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید