پاسخ آذری به منتقدان: در باشگاهی با 30 میلیون طرفدار چه نموده اید؟، در اهواز هم برای خودم نوشابه باز می کنم!

به گزارش دیتاپد، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به منتقدانش گفت: پیروز بودن در تیمی با 100 طرفدار بهتر از خراب کردن در باشگاهی است که 30 میلیون طرفدار دارد.

پاسخ آذری به منتقدان: در باشگاهی با 30 میلیون طرفدار چه نموده اید؟، در اهواز هم برای خودم نوشابه باز می کنم!

سعید آذری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره حضورش در باشگاه فولاد خوزستان به عنوان مدیرعامل گفت: فولاد باشگاهی است که پتانسیل بسیار بالا و مجموعه کاربلدی دارد. از زمانی که به فولاد آمدم در حال آنالیز شیوه کاری و وضعیت باشگاه هستم. با کوشش هایی که اجرا شده در فولاد خیلی از امکانات مهیا است و فقط مقداری خرده کاری وجود دارد که با یاری اعضای باشگاه انجام خواهیم داد.

فولاد احتیاج به زمان دارد

وی درباره وضعیت تیم فوتبال فولاد مطرح کرد: چند جلسه از نزدیک تیم را دیده ام. بچه ها خیلی با اراده و مصمم تمرین می نمایند و فکر می کنم جواد نکونام با منابع اقتصادی موجود تیم بسیار خوبی بسته است. بدنه تیم متشکل از بازیکنان جوان و با تجربه است, چند بازیکن از رده های پایه فولاد اضافه شده اند و تیم وضعیت خوبی دارد. این تیم احتیاج به زمان دارد و باید تا نیم فصل فضا را مدیریت کنیم تا امتیازات لازم را بگیریم و در ادامه برای نیم فصل دوم با درخواست نکونام تیم را تقویت کنیم.

باید در آموزشگاه خوب عمل کنیم

مدیرعامل باشگاه فولاد با اشاره به وضعیت خوب آموزشگاه این باشگاه یادآور شد: باید در آموزشگاه دو هدف را پیگیری کنیم. اول اینکه بتوانیم با تربیت نفرات برای تیم بزرگسالان پشتوانه سازی کنیم و دوم به دنبال ایجاد منبع درآمدی برای باشگاه باشیم. با توجه به امکانات خوبی که در باشگاه وجود دارد فکر می کنم می توانیم در این مورد خوب عمل کنیم.

در فولاد پتانسیل قهرمانی آسیا وجود دارد

آذری درباره اداعایش مبنی بر اینکه فولاد باید به قهرمانی آسیا دست پیدا کند, مطرح کرد: این مهم به یک برنامه ریزی میان مدت و چندساله احتیاج دارد. در فولاد خوزستان این پتانسیل وجود دارد و این شدنی است. روز اولی که به ذوب آهن آمدم, این تیم در آستانه سقوط به لیگ دسته اول بود. در آن موقع یک بازیکن مد نظر باشگاه بود و با ایجنتش که صحبت کردیم خواستیم این بازیکن را به ذوب آهن بیاورد, من به این فرد گفتم که اگر این بازیکن به ذوب آهن بیاید دو سال دیگر در لیگ قهرمانان آسیا بازی می نماید و برایش خوب است اما این ایجنت با خنده گفت شما اول سقوط نکنید و بعد به دنبال حضور در آسیا باشید! دو سال بعد همان ایجنت آمد تا بازیکنش را به ذوب آهن بیاورد اما من به او گفتم تو دو سال پیش به هدف ما خندیدی و ما دیگر بازیکنت را جذب نمی کنیم.

ورزشی بودن محمدی باعث امیدواری بیشتر به فولاد است

وی توضیح داد: فولاد باید در چارچوب یک برنامه دو سه ساله خودش را به لیگ قهرمانان آسیا برساند, چون در این باشگاه وضعیت پشتیبانی فوق العاده از سوی کارخانه و علی محمدی (رئیس شرکت فولاد خوزستان) وجود دارد. محمدی یک فرد ورزشی است که اهمیت ویژه ای به باشگاه می دهد و این یک عامل خوب برای امیدواری بیشتر به تیم فولاد است. اعضای هیئت مدیره و همه همکاران مان در باشگاه این پتانسیل را دارند که تیم را به جاهای خوب برسانند. علاوه بر این فولاد طرفداران عاشق فوتبال دارد که در پیروزیت این تیم نقش بسیار مهمی را ایفا خواهند کرد.

یک بازیکن دیگر به فولاد اضافه می گردد

مدیرعامل فولاد خوزستان درباره اینکه آیا باز هم بازیکن جدیدی به این تیم اضافه خواهد شد یا خیر, گفت: اقدامات لازم برای اضافه شدن اناس بنی یاسین مدافع تیم ملی اردن به تیم اجرا شده و این بازیکن بعد از دیدار اردن مقابل پاراگوئه به اهواز خواهد آمد. نکونام یک بازیکن دیگر را مد نظر داشت که با توجه به داغ بودن فصل جابجایی به تیم دیگری ملحق شده است. نکونام در حال آنالیز برای جذب یک بازیکن دیگر است و هر زمان که به جمع بندی نهایی برسد, برای جذب اقدام خواهد شد.

پیروز بودن در تیمی با 100 طرفدار, بهتر از خراب کردن در تیمی با 30 میلیون طرفدار است

آذری درباره اینکه یکی از روزنامه ها نوشته که سلطانی فر در دیدار با پیشکسوتان استقلال با حمایت از فتحی گفته: برخی ها اخیراً برای خودشان خیلی نوشابه باز کردند، گفت: این روزنامه در ادامه تحلیل نموده بود چطور یک مدیر که تیمش 100 طرفدار داشته می خواهد به تیم بزرگی مثل استقلال بیاید و برای خودش نوشابه باز می نماید. باید بگویم که ذوب آهن 100 طرفدار ندارد و در بازی های این تیم چند هزار نفر فقط به استادیوم می آمدند. شما در تیمی که 100 طرفدار دارد خوب کار کنی و کارنامه پیروزی داشته باشی بهتر از این است که در تیمی با 30 میلیون طرفدار کار را خراب کنی.

در اهواز مشغول نوشابه باز کردن برای خودم هستم؛ در هوای گرم می چسبد

آذری در ادامه به خبرنگاران گفت: ذوب آهن در 5 سال گذشته -به قول این افراد با 100 طرفدار- توانسته دو بار قهرمان جام حذفی, یک بار نایب قهرمان لیگ برتر و یک بار قهرمان سوپر لیگ گردد و چهار بار به لیگ قهرمانان آسیا برسد, مدیریت یک مدیر فقط به تعداد طرفداران تیم نیست.

وی اعلام نمود: علاوه بر این ذوب آهن از لحاظ زیرساخت نیز پیشرفت خوبی داشته و 4 زمین خوب فوتبال دارد اما آقایان با 30 میلیون طرفدار چه کار نموده اند؟ من می گویم این تیم ها با این تعداد طرفدار نباید اجازه دهند تیمی در آسیا نفس بکشد. پیروزیت کاری یک مدیر به تعداد طرفداران آن تیم نیست. البته که من الان نیز در فولاد با این همه طرفدار باز هم مشغول باز کردن نوشابه برای خودم هستم, مخصوصاً که اینجا هوا گرم است و نوشابه می چسبد!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 372

به "پاسخ آذری به منتقدان: در باشگاهی با 30 میلیون طرفدار چه نموده اید؟، در اهواز هم برای خودم نوشابه باز می کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ آذری به منتقدان: در باشگاهی با 30 میلیون طرفدار چه نموده اید؟، در اهواز هم برای خودم نوشابه باز می کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید