وقتی آموزش آرایش عزاداری در فضای مجازی جنجالی می گردد

به گزارش دیتاپد، مجله مهر: آموزش آرایش در ایام عزاداری این کپشن جنجالی یکی از سلبریتی های اینستاگرام است که به واسطه آموزش آرایشگری در مناسبت های مختلف معروف گردیده است! اما تفاوتی که این ویدیو با بقیه ویدیوی های او داشت یک غافلگیری بود؛ آن هم اینکه این بار این شخصیت اینستاگرامی ترجیح داد در پستی که برای آریش با تم عزا منتشر می نماید؛ آرایش هایش را پاک کند و پیشنهاد بدهد که به احترام ماتم و مجالس عزاداری، نه فقط در این ایام که در باقی مراسم های سوگواری اصلا آرایشی نکنند که بخواهند دغدغه ای برای از بین رفتنش داشته باشند. پستی که با واکنش های عجیب کاربران هم رو به رو شد. یکی از بخش های جالب این اتفاق واکنش کاربران به این حرکت بود. برخی از این نظرات را مروری نموده ایم:

وقتی آموزش آرایش عزاداری در فضای مجازی جنجالی می گردد

زهرا شاهور: به نظر من آدم وقتی غم داره و یکی از عزیزانش رو از دست می ده تازه رفتار بقیه روش اثر می ذاره. ما تا حالا چندتا مصیبت دیدیم و دوستان واقعیم رو در همین مصیبت ها شناختم. بعضی ها اصلا مراعات حال طرف مقابلشون رو نمی کنن.

سیما: پدرم وقتی فوت کرد هیچ وقت روز خاکسپاری شو فراموش نمی کنم. کسانی رو که با آرایش اومدن قشنگ قیافه هاشون تو ذهنمه. روز سوم پدرم هم یادم نمیره که یکی از اقوام وقتی حالم خیلی خراب بود ازم تقاضای رژ لب کرد.

الهه: هفته قبل در مراسم مادر بزرگم بعضی ها با آرایش غلیظ اومده بودن. این کار آیا پیامی جز دشمنی و با هدف دق دادن صاحب عزاها می تونه داشته باشه؟

سمانه: دقیقا موافقم هیچ وقت یادم نمی ره یک سری از اقوام برای مراسم پدرم هفت قلم آرایش نموده بودن و من قلبم شکست. کسانی که می گن برای مراسم باید هرجور که راحتی بری احتمالا هیچ وقت این اتفاق براشون نیفتاده.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 دی 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 47

به "وقتی آموزش آرایش عزاداری در فضای مجازی جنجالی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی آموزش آرایش عزاداری در فضای مجازی جنجالی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید