هتل ها در روز جهانی جهانگردی با 50 درصد تخفیف

به گزارش دیتاپد، هتل ها به مناسبت روز جهانی جهانگردی از تخفیف 30 تا 50 درصدی برخوردار خواهند بود.

هتل ها در روز جهانی جهانگردی با 50 درصد تخفیف

مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری کشور گفت که همزمان با روز جهانی جهانگردی (6 مهرماه) بازدید از تمام موزه های زیر نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رایگان و اقامت دو شب متصل به این روز در هتل های کشور، مشمول 30 تا 50 درصد تخفیف است.

او بعلاوه درباره سور و سات ایران برای گرامی داشت روز جهانی جهانگردی، بیان نمود:

گرامیداشت این مناسبت در سطح ملی یک روزه خواهد بود که با حضور مقامات عالی رتبه کشور، بهترین های صنعت گردشگری در همان روز تقدیر می شوند، در استان ها اما برای چند روز برگزاری جشن ها، نمایشگاه ها و گردهمایی ها ادامه خواهد داشت تا بستر توجه و حس انگیزشی در میان همه ایجاد گردد.

وی گفت که خصوصیات برنامه های گردشگری سال جاری به سمت تشویق فعالان، سرمایه گذاران و کارآفرینان گردشگری است و بهترین های روز جهانی سال جاری نیز در یک رقابت سالم و براساس شاخص های از قبل مشخص شده، انتخاب شده اند. به همین منظور 35 عنوان درنظر گرفته شده که مقدار مشارکت در فعالیت های گردشگری، کم ترین آسیب ها و شکایت ها و بیشترین اثرگذاری ها از جمله معیارهای انتخاب بهترین های این بخش بوده است.

رحمانی موحد افزود که می خواهیم سنت شایسته تقدیر از بهترین ها و زحمت کشان صنعت گردشگری در این روز جاری گردد.

وی در ادامه درباره مشارکت دادن مردم در گرامی داشت روز جهانی جهانگردی بیان نمود که گردشگری درحال قرار گرفتن در سفره های خانواده های ایرانی است، برای همین باید از الگوها، مقررات و رفتارها به درستی پیروی کرد تا این حرکت در کشور اثرگذار و پویا باشد. این همان نگاه راهبردی دولت است.

او معتقد است، روز جهانی جهانگردی فرصت دوباره اندیشیدن و استفاده از ظرفیت های گردشگری است.

رحمانی موحد بعلاوه گردشگری را رقابتی ترین صنعت ایران با جهان دانست و گفت:

ما منابع، سرمایه های انسانی، زیرساخت ها و جاذبه های خوبی داریم و از نگاه یکپارچه در سطح مقامات ارشد کشور و امنیت بهره مندیم. این ظرفیت ها در کشور صنعت گردشگری را رقابتی ترین نموده است.

وی ابراز امیدواری کرد که روز جهانی جهانگردی سال جاری، فرصتی برای ارتقاء توجه ها، تمرکز فعالیت ها، حمایت های گسترده تر و طلیعه یک گام بلند گردشگری برای سال آینده باشد و افزود که امیدواریم شاهد ارتقای آداب سفر، فرهنگ سازی، رفتار مسئولانه تر و زیرساخت های بهتر و سفر به منطقه ها کمتر شناخته شده باشیم.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 فروردین 1401 بروزرسانی: 1 فروردین 1401 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 2149

به "هتل ها در روز جهانی جهانگردی با 50 درصد تخفیف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل ها در روز جهانی جهانگردی با 50 درصد تخفیف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید