کنندگان مجلس قانون حمایت از باشگاه ها را اصلاح کنند

به گزارش دیتاپد، فراز کمالوند جمعه شب در خاتمه مسابقه تیم های پارس جنوبی جم و سایپا گفت: امروز بازی خوبی را مقابل تیم فوتبال سایپا داشتیم و تماشاگران از این بازی زیبا و تماشاگرپسند لذت بردند.

کنندگان مجلس قانون حمایت از باشگاه ها را اصلاح کنند

وی با اشاره به اینکه چند فرصت خوب گلزنی را در این مسابقه از دست دادیم، افزود: بازیکنان ما بعد از گل سوم حریف را دست کم گرفتند و این کار حرفه ای نیست و این موضوع را در تمرینات به بازیکنان گوشزد خواهم کرد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با تقدیم این برد به هواداران و روح مسلمی پور(هوادار فقید پارس) گفت: پنالتی ما درست بود و نمی دانم که اعتراض حریف بابت چه چیزی بود و گل سالمی هم به ثمر رساندیم.

وی عملکرد داور این مسابقه را عالی توصیف کرد و ادامه داد: حاج ملک پس از یک سال قضاوت کرد و قضاوتش عالی بود و به او تبریک می گویم. حتی بعد از باخت هفته اول به پرسپولیس هم باخت را به گردن کسی نیانداختم و از داور تشکر کردم.

کمالوند با بیان اینکه زمانی که می بریم و سرمست می شویم باید در شکست ها نیز بپذیریم که این اتفاق رخ داده و نباید نتیجه را به پای داور بگذاریم افزود: داور امروز فوق العاده بود ولی به او کم لطفی شد.

وی شرح داد: من از همه بازیکنان انتظار داریم که نسبت به داور اعتراض نکنند و هر جایی که اعتقاد داریم حق ما خورده شده است از طریق مجاری قانونی پیگیری می کنیم.هر کسی از بازیکن و مربی و هوادار و . . . باید کار خود را بکنند. برخی رفتارها در زمین و در کنار زمین صحیح نیست.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مورد عدم حمایت وزارت نفت از باشگاه های زیرمجموعه اش از جمله سایپا بیان نمود: ایراد از وزیر نفت نیست و این موضوع مصوبه مجلس است. باید کارگروهی تشکیل شود و این مصوبه تغییر کند.

وی تاکید کرد: فوتبال باید حمایت شود و جوانان به استادیوم بیایند تا سراغ اعتیاد نروند. باید بلیت استادیوم ارزان شود تا مردم بهتر و بیشتر به استادیوم ها بیایند. تیم های فوتبال باید حمایت شوند.

کمالوند با تاکید بر اینکه باید کنندگان مجلس قانون حمایت از باشگاه ها را اصلاح کنند افزود: کنندگان مجلس باید این مشکل را حل کنند و اجازه ندهند چراغ فوتبال در این شهرها خاموش شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 411

به "کنندگان مجلس قانون حمایت از باشگاه ها را اصلاح کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنندگان مجلس قانون حمایت از باشگاه ها را اصلاح کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید