نشانه های حیات در امیری

به گزارش دیتاپد، با تصمیم گابریل کالدرون، وحید امیری ستاره ملی پوش پرسپولیس در بازی با صنعت نفت آبادان روی نیمکت نشست. این تصمیم در حالی عجیب به نظر می رسید که در فصل جابجایی کالدرون بشدت روی جذب این بازیکن تأکید داشت و قبل از شروع فصل نیز بارها از این بازیکن و توانمندی هایش تعریف کرد. در شروع فصل سرمربی آرژانتینی پرسپولیس هافبک لرستانی پرسپولیس را در مرکز زمین و به عنوان هافبک میانی به میدان فرستاد اما امیری در سیستم 1-4-1-4 کالدرون سردرگم و گیج به نظر می رسید و هرگز نتوانست توانمندی های خود را نشان دهد. با تغییر پست امیری و عدم کارایی اش در مرکز میدان، کالدرون او را نیمکت نشین کرد اما وقتی با حضور بشار رسن در مرکز میدان هم نتیجه نگرفت دوباره امیری را به بازی فراخواند.

نشانه های حیات در امیری

امیری به عنوان اولین تعویضی پرسپولیس در دیدار با نفت وارد میدان شد و 40 دقیقه فرصت داشت تا خودی نشان دهد که در این میان هر چه از زمان بازی گذشت شرایط بهتری پیدا کرد. او ابتدا دوباره در مرکز زمین به بازی گرفته شد اما با تغییرات بعدی به هافبک چپ رفت و در آن پست نمایش بهتری ارائه داد. امیری نشان داد در پست هافبک چپ می تواند همان هافبک انرژیک و فعالی باشد که خیلی راحت مدافع مقابلش را دور می زند و موقعیت می سازد و البته در توپگیری و کمک به مدافع پشت سرش نیز کم نمی گذارد.

حال سؤال اینجاست که آیا کالدرون از این ملی پوش توانمند خود در دربی استفاده خواهد کرد یا نه و اگر قرار بر بازی کردن امیری از ابتدای مسابقه باشد پست او کجاست؟

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 410

به "نشانه های حیات در امیری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشانه های حیات در امیری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید