فرهاد مجیدی خادم است یا خائن؟

به گزارش دیتاپد، کاش همواره جانب انصاف را نگه داریم؛ مخصوصا آنها که ادعای استقلالی بودن دارند و می بینند تیم تازه به یک ثبات و آرامش نسبی رسیده است

فرهاد مجیدی خادم است یا خائن؟

به گزارش دیتاپد، معاون مستعفی باشگاه استقلال بار دیگر حاشیه ساز شد و این مرتبه علیه فرهاد مجیدی موضع گرفت. علی خطیر که به عنوان آخرین تیر ترکش مسوولان ایرانی مامور بازگرداندن آندرا استراماچونی به ایران شده بود، درست مثل پفراینده سوپرجام در این مورد هم ناموفق ماند و حالا به صرافت طرح بهانه های عجیب و غریب افتاده است.

خطیر مدعی شده انتشار قرارداد استراماچونی فرایند مذاکرات را مختل کرد، در حالی که سرمربی ایتالیایی سه هفته قبل از آن هم باشگاه را سر دوانده بود؛ بدون اینکه قراردادش منتشر شده باشد. استرا حتی همین مذاکرات دوحه را هم که خطیر در موردش حرف می زند به کلی تکذیب نموده تا روشن گردد با باشگاه مساله اساسی دارد.

در عین حال غیرقابل هضم ترین بخش از مواضع خطیر، حمله او به مجیدی است که با تعابیری مثل فرهاد ول کن استقلال نیست صورت می گیرد. اینکه آیا شماره هفت پیشین آبی ها گزینه خوبی برای سرمربیگری این تیم بود یا نه یک بحث دیگر است. این را هم بگوییم که مجیدی رفتارهای اشتباه و قابل نقد زیادی در طول سال های اخیر داشته؛ اما اگر الان او در این شرایط تیم را جمع نمی کرد، چه کسی می آمد؟ آبی ها تا کی باید منتظر گربه رقصانی استراماچونی باقی می ماندند؟ به راستی در فاصله حدود 10 روز تا بازی با فولاد و شروع مسابقات فشرده نیم فصل دوم، این بلاتکلیفی چه بر سر تیم می آورد؟ به فرض که مذاکرات دوحه به جای چهار روز، چهل روز طول می کشید؛ باز می ماندید و ناز طرف مقابل را می کشیدید؟ همان پنج امتیاز آخر نیم فصل اول که به فنا رفت بس نبود؟ مصاحبه تند وریا غفوری علیه استراماچونی و بلاتکلیفی باشگاه را نشنیدید؟

کاش همواره جانب انصاف را نگه داریم؛ مخصوصا آنها که ادعای استقلالی بودن دارند و می بینند تیم تازه به یک ثبات و آرامش نسبی رسیده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 822

به "فرهاد مجیدی خادم است یا خائن؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی خادم است یا خائن؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید