صدرنشینان در ساوه با هم دیدار می نمایند، میزبانی ستارگان در ورامین

به گزارش دیتاپد، هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر فوتسال امروز آدینه در شهرهای مختلف کشور برگزار می شود.

صدرنشینان در ساوه با هم دیدار می نمایند، میزبانی ستارگان در ورامین

به گزارش ، هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر فوتسال امروز آدینه برگزار می گردد و تمام تیم ها در این روز به صورت همزمان و از ساعت 18 در شهر های مختلف کشور به مصاف هم می روند. چند دیدار در این هفته از حساسیت بالایی برخوردار است و می تواند صندلی تیم ها را در جدول دستخوش تغییراتی کند.

شهروند ساری - آذرخش بندر عباس

در یکی از مهم ترین بازی های این هفته دو تیم شهروند ساری و آذرخش بندرعباس باید در سالن سید رسول حسینی ساری به مصاف هم بروند. امتیاز دریافت دراین دیدار برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است.

شهروند در بازی هفته گذشته خود در بهبهان مهمان تیم اهوارا بود و در سرانجام این بازی تماشایی و دیدنی تیم اهوارا پیروز شد شهروند را با نتیجه 6 بر 4 شکست دهد. شهروند با این شکست 13 امتیازی باقی ماند و در صندلی هفتم جدول واقع شده است. تنها نکته این دیدار که می تواند بازی را تحت تأثیر خود در بیاورد نبود رضا لک سرمربی تیم شهروند ساری است.

لک از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل حرکات غیر ورزشی که در بازی با تیم گیتی پسند از خود نشان داده بود به 4 جلسه محرومیت توبیخ شد.

همچنین تیم آذرخش بندرعباس در بازی هفته گذشته خود برابر تیم ملی حفاری اهواز نهاده شد و در آخر با نتیجه 2 بر صفر مغلوب این تیم اهوازی شد. آذرخش با این شکست 8 امتیازی باقی ماند و در رده چهاردهم جدول واقع شده است.

سن ایچ ساوه - گیتی پسند اصفهان

در یکی دیگر از حساس ترین و جذاب ترین بازی های این هفته دو تیم سن ایچ ساوه و گیتی پسند اصفهان تیم های اول و دوم جدول مسابقات باید در سالن فجر ساوه به مصاف هم بروند. سن ایچ و گیتی پسند تا قبل از هفته یازدهم با اختلاف یک امتیاز از هم فاصله دارند و تقابل هر دو تیم در این هفته، با یکدیگر به نوعی حالت فینال را پیدا نموده است و هر دو می خواهند که صدر جدول را از آن خود نمایند.

سن ایچ ساوه در بازی هفته گذشته خود برابر تیم شاهین کرمانشاه نهاده شد و در یک بازی نزدیک هر دو تیم به نتیجه تساوی رضایت دادند. با این تساوی سن ایچ 20 امتیازی شد و همچنان در صدر جدول واقع شده است.

همچنین گیتی پسند اصفهان در دیدار هفته گذشته خود مقابل تیم ستارگان ورامین نهاده شد و پیروز شد در این دیدار با نتیجه پر گل 4 بر 1 حریف خود را شکست دهد. گیتی پسند با این پیروزی 19 امتیازی شد و با اختلاف یک امتیاز نسبت به تیم سن ایچ در رده دوم جدول نهاده شده است.

فرش آرا مشهد - شاهین کرمانشاه

در یکی دیگر از بازی های مهم این هفته می توان به دیدار دو تیم فرش آرا مشهد و شاهین کرمانشاه اشاره نمود. فرش آرا در این هفته باید به مصاف تیمی برود که پیروز شده است در چند هفته اخیر نتایج بسیار خوبی را کسب کند و تا حدودی خود را از منطقه سقوط به دسته پایین تر نجات دهد.

فرش آرا در بازی هفته گذشته خود مقابل تیم ارژن شیراز نهاده شد و در سرانجام با نتیجه 1 بر 1 مقابل حریف خود متوقف شد. فرش آرا با این تساوی 16 امتیازی شد و در رده چهارم جدول مسابقات واقع شده است.

همچنین تیم شاهین کرمانشاه، در دیدار گذشته خود مقابل سن ایچ ساوه نهاده شد و در سرانجام با نتیجه مساوی 1 بر 1 در برابر این حریف قدرتمند متوقف گردد. شاهین با این تساوی 10 امتیازی شد و پیروز شد خود را تا رده دهم جدول بالا بکشد.

ستارگان ورامین - اهورا بهبهان

در یکی دیگر از بازی های این هفته دو تیم ستارگان ورامین و اهورا بهبهان در سالن شهید گل عباسی ورامین به مصاف هم می روند. ستارگان در این فصل پیروز شده با رضا داورزنی سرمربی خود نتایج خوبی را کسب کند. ستارگان در بازی هفته گذشته خود مقابل تیم گیتی پسند، یکی از حریفان قدرتمند و مدعی این فصل قهرمانی نهاده شد و در نهایت با 4 گل از این تیم باخت. ورامینی ها تا قبل از هفته یازدهم با 13 امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارند.

همچنین تیم اهورا بهبهان پیروز شده در این فصل نتایج بسیار خوبی را کسب کند و خود را یکی از پدیده های این فصل نام دهد. اهورا در دیدار گذشته خود مقابل تیم شهروند ساری نهاده شد و در سرانجام پیروز شد حریف خود را با 6 گل از سد راه بردارد. اهورا با این پیروزی 14 امتیازی شد و در رده پنجم جدول نهاده شد.

ملی حفاری اهواز - سوهان محمد سیما قم

در دیگر بازی این هفته دو تیم ملی حفاری اهواز و سوهان محمد سیما قم در اهواز باید به مصاف هم روند. ملی حفاری در دیدار گذشته خود مقابل آذرخش بندر عباس نهاده شد و پیروز شد این تیم را با دو گل شکست دهد. ملی حفاری تا قبل از شروع هفته یازدهم مسابقات با کسب 14 امتیاز در رده ششم جدول واقع شده است.

همچنین تیم سوهان محمد سیما قم با سرمربی جدید خود، محسن حسن زاده پیروز شد هفته گذشته با پنج گل از سد تیم هایپر شهر عبور کند و با پیروزی در آن دیدار 17 امتیازی شد و در رده سوم جدول نهاده شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 333

به "صدرنشینان در ساوه با هم دیدار می نمایند، میزبانی ستارگان در ورامین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدرنشینان در ساوه با هم دیدار می نمایند، میزبانی ستارگان در ورامین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید