افزایش پهنای باند اینترنت مخابرات در سه روستای شهرستان سنندج

به گزارش دیتاپد، خبرنگاران/کردستان مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: از آنجایی که طی دو سال اخیر، احتیاج و وابستگی مشتریان به ADSL در راستای انجام امورات روزانه بر بسترهای آنلاین بیشتر شده است، پروژه افزایش پهنای باند اینترنت در سه روستای دیگرِ شهرستان سنندج به اجرا درآمده است.

افزایش پهنای باند اینترنت مخابرات در سه روستای شهرستان سنندج

آزاد حکمت در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به این مهم که از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا در جامعه، این مجموعه برنامه های کارشناسی شده مختلفی را به منظور برطرف و پاسخگویی به مطالبات ارتباطی مشتریان در تمام حوزه ها از جمله ADSL تدوین کرده است؛ اظهار کرد: عملیات افزایش پهنای باند اینترنت در روستاهای استان نمونه شاخص این پروژه ها است.

وی با بیان این مطلب که اجرای پروژه های مخابراتی در راستای تقویت و افزایش پهنای باند اینترنت در سطح استان نیازمند سرمایه گذاری و تامین تجهیزات و امکانات مخابراتی است، عنوان نمود: تامین اعتبارات لازم در این خصوص از محل منابع داخلی و باهدف افزایش سطح رضایتمندی مشتریان از سرویس و طرح های متنوع ADSL صورت می گیرد.

حکمت در ادامه افزایش پهنای باند اینترنت در روستای زونج از 2مگ به 14مگ به مقدار 7 برابر و در روستاهای برازان و باینچوب در هر کدام از 4مگ به 100مگ معادل 25 برابر را یادآور و شد و خاطر نشان کرد: پس از اجرای این پروژه شاهد ارتقای سطح کیفی و رضایت مشتریان ساکن در این نقاط از خدمات و سرویس های ADSL هستیم.

وی ضمن یادآوری این مهم که در شرایط فعلی و به علت توسعه ویروس کرونا، تردد و رفت و آمدهای مردم جهت انجام امورات روزانه و حضور در مکان های آموزشی بر اساس دستورالعمل های ستاد ملی مشاخصه با کرونا زمان بندی و گاها ممنوع شده است افزود: این مجموعه همانند همواره در راستای ارائه خدمات مخابراتی به صورت شبانه روزی در تمام حوزه از هیچ کوششی دریغ نمی ورزد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان توضیح داد: افزایش پهنای باند ADSL، ایجاد و ارتقا سایت های موبایل و تجهیز آن ها به تکنولوژی های روز، ایجاد ظرفیت برای واگذاری پورت های تازه، افزایش ظرفیت انتقال و ... از اقدامات اجرا شده مخابرات در نقاط روستایی استان است.

وی در پایان، بر تداوم اجرای پروژه های مخابراتی به منظور برقراری عدالت اجتماعی و ارائه یکسان خدمات در روستاها تاکید داشت و گفت: با تکیه بر تخصص و کوشش همکاران و بهره گیری از ظرفیت های موجود در این راستا گام های بلندی برخواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آذر 1400 بروزرسانی: 29 آذر 1400 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 2051

به "افزایش پهنای باند اینترنت مخابرات در سه روستای شهرستان سنندج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش پهنای باند اینترنت مخابرات در سه روستای شهرستان سنندج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید