آغاز برچسب گذاری نرخ نو کرایه تاکسی از امروز

به گزارش دیتاپد، تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آغاز فرآیند نصب برچسب های افزایش نرخ و کرایه های تازه سال 1400 داخل تاکسی ها ازامروز(اول اردیبهشت ماه) خبرداد.

آغاز برچسب گذاری نرخ نو کرایه تاکسی از امروز

بنا براعلام روابط عمومی سازمان مدیریت ونظارت برتاکسیرانی شهرتهران، محمدروشنی با اعلام این مطلب درتشریح افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی گفت: براساس پیشنهاد شورای شهر تهران و تاییدکمیته انطباق در فرمانداری تهران نرخ حمل و نقل عمومی باتوجه به تورم و مشکلاتی که متوجه قشر رانندگان عزیز بوده پس از کارشناسی های متعدد با 35درصد افزایش نرخ در تاکسی ها موافقت شده است.

روشنی افزود: البته هیچ راننده ای اجازه ندارد تا بیش از سقف مصوب کرایه دریافت نماید و همانند سال گذشته نرخ ها طبق شرایط کرونایی و برای سه مسافر و چهار مسافر مشخص شده است که ازامروز رانندگان عزیز می توانند براساس مصوبه و جدول اعلام شده اقدام داشته باشند.

وی گفت: نصب برچسب تابلوهای منصوبه پایانه ها از امروز در تمام پایانه ها اجرایی می شود و یک برچسب مندرج به قیمت مصوب، داخل تاکسی ها برروی شیشه جلو نصب می شود تا همه مسافران نرخ دقیق کرایه را مشاهده کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت ونظارت برسازمان تاکسیرانی شهرتهران همچنین درباره بارکدهای نمایش داده شده بروروی برچسب ها افزود: بارکدها حاوی اطلاعات مربوط به مالکیت خودرو و راننده تاکسی می باشد که مشخصاتی منجمله صلاحیت و انطباق مشخصات فردی راننده با خودرو وتایید مدارک کامل احرازشده تاکسیران برای فعالیت در خطوط یا محل مشخص شده فعالیت ایشان را درصورت اسکن نمایش می دهد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1869

به "آغاز برچسب گذاری نرخ نو کرایه تاکسی از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز برچسب گذاری نرخ نو کرایه تاکسی از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید