اخبار مجلس

ارجاع نحوه ایجادمعافیت مالیاتی شرکت های بورسی به کمیسیون مالی

نمایندگان مجلس، نحوه ایجاد معافیت مالیاتی برای شرکت های پذیرفته شده در بورس را جهت آنالیز بیشتر به کمیسیون مالی ارجاع دادند.

20 مهر 1399

اقدام ضد اسلامی فرانسه به بهانه مقابله با نفوذ خارجی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یورونیوز، امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه، امروز آدینه در نطقی که توجه رسانه ها را به خود جلب کرد از لایحه دولت فرانسه برای مقابله با جدایی طلبی مذهبی و ممانعت از نفوذ دیدگاه های افراط گرایانه پرده برداشت و اظهار داشت...

19 مهر 1399

بیکاری 2.9 تا 6.4 میلیون ایرانی بر اثر کرونا

رئیس مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی ضمن تبیین فرایند اجرای سیاست حمایتی پرداخت بیمه بیکاری در ایام کرونا در ایران و دیگر کشور های دنیا گفت: بر اساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس، در دورۀ همه گیری در بهترین حالت 2.9 میلیون نفر و در بدترین حالت 6.4 میلیون نفر...

15 مهر 1399

ترامپ به جای اهدای کوپن غذا، معامله شخصی نموده است

ایسنا نوشت: رهبران دموکرات مجلس نمایندگان و سنای کنگره آمریکا دونالد ترامپ را از بابت فشار وارد کردن جمهوریخواهان سنا برای گنجاندن بودجه 1.75 میلیارد دلاری بازسازی مقر اف.بی.آی در خیابان پنسیلوانیا در مرکز واشنگتن در بسته پیشنهادی کمکی کروناویروس متهم...

29 شهریور 1399

قانونگذاران کنگره درصدد منع حضور آمریکایی ها در شرکت های همکار چین هستند

با شدت دریافت تنش ها بین آمریکا و چین، تعدادی از قانونگذاران کنگره ایالات متحده درصدد منع کردن حضور آمریکایی ها در شرکت های خارجی هستند که به گفته آنها با ارتش چین ارتباط دارند.

14 مرداد 1399

نظریه اخیر شورای نگهبان در مورد آیین نامه 1334 لایحه استقلال و تاثیر آن بر نهاد وکالت

محمود حبیبی عضو هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در یادداشتی به تحلیل نظریه شورای نگهبان در مورد آیین نامه 1334 لایحه استقلال کانون وکلای دادگستری و تاثیر آن بر نهاد وکالت پرداخت.

5 مرداد 1399

لاریجانی : زنان مجلس با وزانت و اخلاق پیگیر مسائل کشور بودند

لاریجانی با بیان این که در مجلس دهم قوانین کارآمدی تصویب شد، از تلاش بانوان نماینده برای پیگیری مسائل کشور قدردانی کرد.

17 تیر 1399

تکذیب شایعات درباره رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان

مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان شایعات منتشر شده درباره بیماری رئیس این مجلس را تکذیب کرد.

28 خرداد 1399

رانندگان تاکسی در فهرست مشمولان دریافت بسته حمایتی

خبرنگاران: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: دولت قبول دارد که حمل و نقل عمومی به عنوان یک بخش اولویت دار باید دیده گردد و بر این اساس رانندگان تاکسی در فهرست مشمولان دریافت بسته حمایتی هستند.

23 خرداد 1399

خبرنگاران اتوبوس های بین شهری در درون شهرها به کار گرفته می شوند

تهران- خبرنگاران- معاون عمرانی وزیر کشور و رییس شورای عالی ترافیک خاطرنشان کرد: به منظور یاری به اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند در زمینه مدیریت بیماری کرونا، ضمن استفاده از اتوبوس های بین شهری در درون شهرها، سرویس ادارات بار دیگر برقرار می گردد و ساعت...

12 خرداد 1399

نحوه فعالیت دانشگاه پیغام نور در سراسر کشور تا 20 فروردین اعلام شد

دانشگاه پیغام نور در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی نحوه حضور اعضای سازمان مرکزی، ستاد استانی، مراکز و واحدهای دانشگاه پیغام نور تا تاریخ 20 فروردین 1399 را در بخشنامه ای ابلاغ کرد.

1 خرداد 1399

برنامه وزارت اقتصاد برای سال جهش تولید چیست؟

به گزارش تجارت نیوز، وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در گمرک منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی از نزدیک در جریان فرایند ورود اقلام بهداشتی و درمانی مبارزه با کرونا قرار گرفت و برای تسهیل فرایند ترخیص این کالاها، دستورهایی صادر کرد.

21 اردیبهشت 1399

جزئیات اعتراض کاخ سفید به دیدار سناتور امریکایی با ظریف

سخنگوی وزارت امور خارجه، دیدار محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران با نمایندگان کنگره امریکا را اقدامی معمول در قالب دیپلماسی عمومی برشمرد.

16 فروردین 1399

منابع آبی کشور محدود است، کشت محصولات آب بر تعطیل گردد

اعضای مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ملاقات و پیرامون مسائل محیط زیستی استان گفت وگو کردند.

14 فروردین 1399

نمایش بدویت جنتلمن ها در کنگره

سومین سخنرانی سالانه رئیس جمهور ترامپ صحنه های عجیب دیگری از قطبی شدن شدید رقابت دو حزب و همینطور شخصی شدن کینه های میان مقامات دو حزب را به نمایش گذاشت که البته از عوارض طبیعی به حکومت رسیدن شخصیتی پوپولیست است.

6 فروردین 1399

فایل ویدئویی، رابطه ترامپ با افراد مرتبط با اوکراین گیت را افشا کرد

انتشار یک فایل ویدئویی جدید از صحبت های رئیس جمهور آمریکا با افرادی دررابطه با رسوایی اوکراین گیت ثابت کرد که ترامپ شخصاً برای برکناری سفیر آمریکا در اوکراین دخیل بوده است.

24 اسفند 1398

احتمال لغو اعزام نظامیان ترکیه ای به لیبی

معاون رئیس جمهور ترکیه از احتمال لغو تصمیم این کشور برای اعزام نیروی نظامی به لیبی، در صورت کاهش درگیری ها اطلاع داد.

28 بهمن 1398

فشار به مردم با الزام مراجعه به دفتر اسناد رسمی برای انتقال خودرو، نماینده مردم یا نماینده سردفتران؟

از آن نمایندگانی که بعضی نزدیکان آن ها سردفترند می پرسیم مردم چرا باید فدای منافع سردفتران شده و هزینه های مضاعفی را با الزام به مراجعه به دفتر اسناد رسمی برای انتقال خودرو بپردازند. آیا این شایعه که بعضی به دنبال تامین هزینه های انتخاباتیشان هستند صحیح...

4 بهمن 1398

دستیار کاخ سفید در امور اوکراین درباره اوکراین گیت شهادت می دهد

دستیار کاخ سفید در امور اوکراین می گوید، قبل از مکالمه تلفنی ترامپ با رئیس جمهور اوکراین، نگرانی خود را درباره درخواست واشنگتن از یک دولت خارجی برای تحقیق درباره یک شهروند آمریکایی اعلام نموده بود.

26 آذر 1398

دیدار پترسون با وزیران خارجه ایران و روسیه و ترکیه، تشریح سازوکار مصوبات کمیته قانون اساسی سوریه

نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه از دیدار قریب الوقوع با وزیران خارجه ایران و روسیه و ترکیه پیش از نشست کمیته قانون اساسی سوریه اطلاع داد.

24 آذر 1398
تعداد: (34)