63 بازدید سرزده در یک روز برای تسریع راستا تحولی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

به گزارش دیتاپد، با دستور ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک، امروز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه و به طور همزمان 63 واحد ثبتی در کشور مورد بازدید قرار گرفت.

63 بازدید سرزده در یک روز برای تسریع راستا تحولی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، با دستور ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک، امروز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه و به طور همزمان 63 واحد ثبتی در کشور مورد بازدید قرار گرفت.

در این بازدید های از پیش اعلام نشده که از سوی رئیس، معاونان و مدیران کل سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مدیران اداره کل استان ها صورت گرفت، ضمن رسیدگی به مسائل و مطالبات مراجعه کنندگان و صدور دستورات لازم، عملکرد واحد های ثبتی و نحوه اجرای سند تحول قضایی مورد بررسی قرار گرفت.

در بازدید های مذکور شرایط آرشیو الکتر ونیک و صدور سند تک برگ، پرونده های اجرا و کاداستر، واحد های جانمایی و ... بررسی شد و مسئولان و مدیران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و ادارات استانی در جریان آخرین اقدامات اجرا شده در این 63 واحد ثبتی قرار گرفتند.

به همین دلیل رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز با حضور سرزده در اداره ثبت اسناد و املاک پردیس، ضمن بازدید سرزده از واحد های مختلف آن، دستورات لازم را در جهت تسریع امور صادر کرد؛ بنابراین گزارش، معاون توسعه مدیریت و منابع از واحد ثبتی شمیران، معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک ثبتی از واحد ثبتی قلهک، معاون امور املاک و کاداستر از واحد ثبتی کن، معاون امور اسناد از واحد ثبتی سعادت آباد، مدیرکل حوزه ریاست از واحد ثبتی مولوی و سایر مدیران کل سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از تعدادی از واحد های ثبتی بازدید و مدیران کل در 31 استان نیز به صورت سرزده در ادارات ثبت اسناد و املاک حضور یافتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1797

به "63 بازدید سرزده در یک روز برای تسریع راستا تحولی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "63 بازدید سرزده در یک روز برای تسریع راستا تحولی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید