23 تشکل بخش خصوصی در استان البرز شناسایی گردیده است

به گزارش دیتاپد، رحیم بنامولایی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان البرز که پیرو گرامیداشت روز خبرنگار برگزار گشت، بابیان اینکه اصحاب رسانه و تشکل ها باید در راستای واقعیت و اخلاق مداری فعالیت نمایند، اظهار کرد: با عزم و وحدت ملی می توان توسعه همه جانبه کشور را رقم زد.

23 تشکل بخش خصوصی در استان البرز شناسایی گردیده است

وی با تأکید بر اینکه بر اساس برنامه ریزی از پیش معین گردیده درصدد بودیم طی سال جاری به شکوفایی اقتصادی دست پیدا کنیم که متأسفانه این امر به سبب تحریم های تحمیلی محقق و میسر نشد، اضافه نمود: توسعه صادرات یکی از اهداف مهم بخش خصوصی است که این امر به موجب مشکلات موجود در حوزه اقتصاد کشور، امکان پذیر نشد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز نبود زیرساخت های مناسب و عوامل بیرونی نظیر تحریم های ظالمانه را مانعی بزرگ برای عدم تحقق اهداف مدنظر و یادگردیده دانست و خاطرنشان کرد: گله ای برای بخش خصوصی وجود ندارد چراکه این بخش با تمام توان به فعالیت خود ادامه می دهد.

بنامولایی با اشاره به اینکه کارفرمایان بخش خصوصی مخالف فعالیت کارگران نیستند بلکه بر مدیریت منابع انسانی تأکیددارند، ادامه داد: برخی گمان می نمایند بخش خصوصی فرصت طلب است، درصورتی که بخش خصوصی در جامعه اصیل کارآفرین بوده و در این مسیر قدم های مهمی و مؤثری برمی دارد.

وی تأکید کرد: شورای خاطرنشان کردگوی بخش خصوصی پایگاه مهمی برای اتاق بازرگانی استان محسوب می گردد، در خاطرنشان کردمان بخش خصوصی و دولت، واقعیت ها مطرح و موانع باتدبیر متخصص و کارشناسان شناسایی و رفع می گردد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز با اشاره بااینکه 23 تشکل بخش خصوصی در استان شناسایی گردیده است که از این میزان 20 تشکل در سطح استان البرز فعال هستند، اظهار کرد: از ظرفیت سرمایه گذاران بخش خصوصی در جهت توسعه استان استقبال می کنیم.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 29 مرداد 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 8

به "23 تشکل بخش خصوصی در استان البرز شناسایی گردیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "23 تشکل بخش خصوصی در استان البرز شناسایی گردیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید