گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، غیاثی: امیدوارم دوومیدانی سه مدال خوش رنگ کسب کند

به گزارش دیتاپد، سرمربی تیم ملی دوومیدانی ایران گفت: ملی پوشان دوومیدانی در این دوره از بازی های آسیایی شانس کسب مدال دارند و امیدواریم نمایندگان ایران سه مدال خوش رنگ آسیا را از آن خود نمایند.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، غیاثی: امیدوارم دوومیدانی سه مدال خوش رنگ کسب کند

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، تیمور غیاثی سرمربی تیم ملی دوومیدانی و رکوردار پرش ارتفاع در آسیا درباره وضعیت ملی پوشان ورزش پایه کشورمان گفت: گروه اول ملی پوشان متشکل از چهار ورزشکار از روز گذشته وارد جاکارتا شدند و تا روز مسابقه تمرینات آماده سازی را پیگیری می نمایند. امیدواریم در بازی های آسیایی جاکارتا نتایج خوبی کسب کنیم. ملی پوشان دوومیدانی در این دوره هم شانس کسب مدال دارند و امیدواریم نمایندگان ایران سه مدال خوش رنگ آسیا را از آن خود نمایند.

وی ادامه داد: کمیته فنی فدراسیون دوومیدانی از چند ماه گذشته برای آماده کردن ملی پوشان برنامه ریزی درازمدت کرد و برای حضور ملی پوشان در مسابقات برون مرزی رکوردی را به عنوان حدنصاب معین ساخت تا وضعیت آمادگی ملی پوشان عیان گردد. هر ورزشکاری که رکورد حدنصاب را به دست آورد ملی پوش شد.

غیاثی با اشاره به وضعیت احسان حدادی پرتابگر ملی پوشان ایران در سرانجام گفت: احسان پس از یک عمل جراحی دوران آماده سازی با مربی خارجی خود را سپری کرد و الان در وضعیت خوبی قرار گرفته است. رکوردهای او در ماه های اخیر خوب بوده و خبر از شرایط آرمانی او می دهد و ان شاالله در بازی های آسیایی مزد زحماتش را می گیرد. سایر ملی پوشان نیز طبق برنامه کمیته فنی با مربیان داخلی و خارجی خود در شرایط مناسبی قرار دارند.

منبع: تسنیم
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 520

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، غیاثی: امیدوارم دوومیدانی سه مدال خوش رنگ کسب کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، غیاثی: امیدوارم دوومیدانی سه مدال خوش رنگ کسب کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید