چشم اندازهای آلمان برای بازدید

به گزارش دیتاپد، کشور آلمان یکی از پرطرفدارترین کشورهای قاره اروپا برای بازدید از جاذبه‌هایی منحصربه‌فرد است. در این مقاله شما را با چشم‌اندازهایی همچون خیابان Kaufingerstrasse، مجموعه Goliathstrasse، نمایشگاه Buntgarnwerke و منطقه بازرسی چارلی در برلین از کشور کم ارتفاع آلمان آشنا خواهیم کرد.

چشم اندازهای آلمان برای بازدید

خیابان Kaufingerstrasse مونیخ

خیابان Kaufingerstrasse یکی از اصلیترین خیابان و مرکز خرید شهر مونیخ مرکز ایالت باواریا به شمار می‌رود. در پس‌زمینه این خیابان، Frauenkirche یا به بیان دقیق Dom zuunsererLieben Frau به چشم می‌خورد که محل اسقف نشین شهر مونیخ و فرایزینگ به شمار می‌رود. این ساختمان خاص با ارتفاع 98.5 متر از بلندترین بناهای شهر مونیخ به شمار می‌رود.

Goliathstrasse در رگنسبورگ

مجموعه Goliathstrasse در خانه گولیات (Goliathhaus) در مرکز میراث جهانی یونسکو در شهر قدیم راتیسبون (Ratisbon) یا رگنسبورگ در آلمان قرار دارد. در این شهر یک قلعه مهم رومی در حاشیه رود دانوب وجود دارد و این شهر یکی از قدیمی ترین شهرهای آلمان به شمار می‌رود.

Buntgarnwerke در لایپزیک

لایپزیک بزرگ ترین شهر ایالت ساکسونی در آلمان محسوب شده و دارای نمایشگاه های مهم تجاری، کتاب و انتشارات و شهر های صنعتی است که با فروریختن دیوار برلین، در این شهر رشد کرده و سبب شده‌اند که این شهر به آرامی موقعیت اقتصادی خود را به دست آورد. در این شهر شاهد مجموعه های صنعتی که به قالب های زندگی مدرن تغییر کاربری داده است، هستیم. لایپزیک زمانی دارای بزرگترین مجموعه معماری سبک ویلهلمینین (Wilhelminian) در قاره اروپا به شمار می‌رفت.

منطقه بازرسی چارلی در برلین (Checkpoint Charlie, Berlin)

ساختمانی که در داخل منطقه بازرسی چارلی در برلین قرار دارد، به موزه‌ای اختصاص دارد که به معرفی تاریخچه تقسیم شدن شهر در دو بخش مختلف شرقی و غربی پرداخته و Mauermuseum نام دارد. ساختمان سمت راستی این مجموعه در زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی برلین (IBA) در سال 1984 ساخته شده و طراحی آن توسط معمار مشهور آمریکایی، پیتر ایسنمان Peter Eisenmann در سال 1923 انجام شده بود. در تزئینات نمای این ساختمان از نشانه های آلمان شرقی مانند آخرین پرچم کرملین کاربرد دارد. برای تجربه یک سفر متفاوت و پر جاذبه با تور اروپا همراه شوید.

انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 761

به "چشم اندازهای آلمان برای بازدید" امتیاز دهید

1 کاربر به "چشم اندازهای آلمان برای بازدید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشم اندازهای آلمان برای بازدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید