پیروانی: آقایان بیشتر از حدشان صحبت می نمایند ، تونل ضدعفونی در باشگاه رایگان است

به گزارش دیتاپد، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تونل ضدعفونی را دوستِ من به صورت رایگان در اختیار باشگاه قرار داد، اما یک عده این تونل را هم چماق نموده اند که به باشگاه پرسپولیس وسایل ضدعفونی داده اند.

پیروانی: آقایان بیشتر از حدشان صحبت می نمایند ، تونل ضدعفونی در باشگاه رایگان است

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش گروه ورزشی دیتاپد، افشین پیروانی درباره امضای طومار هفت باشگاه لیگ رجحان مبنی بر لغو به جامانده بازی های لیگ برتر فصل جاری گفت: اینکه بخواهیم با زبان تهدید صحبت کنیم جالب نیست. اگر شما می خواهید پیشنهاد بدهید بیایید و ارائه دهید. آقایان زیاد از حد و جایگاهی که دارند اظهار نظر می نمایند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس که با رادیو تهران تبادل نظر می کرد اضافه نمود: اکنون تصمیم سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال این است. از ورزش می توان لذت برد. البته شرایط فدراسیون به گونه ای است که نمی توانند به صحبت های این آقایان که هر روز با تهدید می آیند و مشکل تراشی می نمایند پاسخ دهند.

وی که از صحبت های روز گذشته محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور مبنی بر حمایت وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال از باشگاه پرسپولیس در راستای برگزاری ادامه بازی های لیگ برتر ناراحت به نظر می رسید تاکید نمود: آقایان الان که می بینند به نتیجه نمی رسند به کرونا می پردازند. هدف آقایان این است که مقابل فوتبال بایستند. اگر فصل جاری فوتبال را تعطیل کنیم مطمئنا فصل آینده هم فوتبال نخواهیم داشت. آرزوی قلبی ام این است که سلامتی بازگردد. تهدید می نمایند نمی آییم خب نیایید!

پیروانی توضیح داد: باید به ما احترام بگذارند، چون قهرمان چندین ساله ایران هستیم. با لحنی صحبت می نمایند که مجبور می شویم پاسخ بدهیم. 40 میلیون طرفدار داریم که آن ها هم از ما انتظار پاسخ دارند. از دیروز تا حالا چه تعداد افرادی بخاطر اظهار نظر ایشان ناراحت شده اند.

وی درباره امکانات بهداشتی سرخپوشان در تمرینات که گفته می گردد بعضی ارگان ها یاری نموده اند گفت: تونل ضد عفونی را دوست صمیمی ام به من هدیه داده است. به خدا ما پرسپولیس هستیم. همه دنبال این هستند روی پیراهن ما تبلیغ نمایند و اسپانسر شوند. بخاطر یک تونل ضد عفونی هرچه می خواهند می گویند، اما خدا را قسم می خورم که کسی از آن خبر نداشت.

سرپرست پرسپولیس یاداور شد: شما اگر مالک و سرمربی شدید باید مواظب طرز بیانتان باشید. چرا می گویند جلسه نمی گذارند تا اظهار نظر کنیم؟ شما در رسانه مدام حرف از نیامدن می زنید. در همان جلسات هم همین را خواهید گفت.

پیروانی راجع به تهدید کمیته انضباطی با باشگاه های مخالف برگزاری لیگ اضافه نمود: آن ها با قدرت دارند برخورد می نمایند. زبان تهدید هیچ کجا قشنگ نیست. اگر در لیگ برتر شرکت نکنید بهای آن را هم خواهید داد. فکر می کنم اگر سه هفته بازی نمایند به لیگ پایین تر می فرایند. مدیران حق دارند که بخاطر مسائل اقتصادی چنین فشاری را روی بازیکنان خود ایجاد می نمایند.

وی درباره شرایط بشار رسن گفت: باشگاه تا جایی که توانسته است پرداختی داشته و تا چند روز دیگر باز هم پرداختی خواهند داشت.

یروانی در سرانجام تاکید نمود: پرسپولیس مدتهاست با یاری طرفداران خود اسپانسر و تبلیغات می گیرد. دوستان شعار ندهند دولت به ما یاری می نماید. مجلس نمی گذارد که به باشگاه های پرسپولیس و استقلال یاری دولتی گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1219

به "پیروانی: آقایان بیشتر از حدشان صحبت می نمایند ، تونل ضدعفونی در باشگاه رایگان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: آقایان بیشتر از حدشان صحبت می نمایند ، تونل ضدعفونی در باشگاه رایگان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید