پرداخت خسارت 78 میلیارد ریالی بیمه البرز به بیمارستان مادر قم

به گزارش دیتاپد، خسارت 78 میلیارد ریالی بیمارستان مادر استان قم در جلسه ای با حضور محسن پور کیانی، مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره و مجید نادری، قائم مقام مدیرعامل بیمه البرز به مدیرعامل بیمارستان مادر قم پرداخت شد .

پرداخت خسارت 78 میلیارد ریالی بیمه البرز به بیمارستان مادر قم

یه گزارش پایگاه خبری نقدینه ، بیمارستان مادر 29 تیرماه سال جاری دچار حریق شد و خساراتی به سازه و تجهیزات بیمارستانی موجود در ساختمان وارد شد که بلافاصله بیمه البرز چک علی الحساب به مبلغ بیست میلیارد ریال پرداخت کرد و پس از ارزیابی های لازم و معین شدن مبلغ خسارت وارده، در مجموع مبلغ 78 میلیارد ریال به بیمارستان مادر، پرداخت شد .

مدیرعامل بیمه البرز ضمن اعطای چک خسارت به این بیمه گزار خسارت دیده، گفت: بیمه البرز نگاه ویژه ای به پرداخت سریع و دقیق خسارت دارد و بر همین اساس و همچنین با توجه به لزوم افتتاح هرچه سریع تر بیمارستان مادر که یکی از بزرگ ترین پروژه های ملی و منطقه ای در بخش درمان است، بیمه البرز در کوتاه ترین زمان ممکن کل خسارت را پرداخت کرد. وی ادامه داد: ارایه خدمت به جامعه پزشکی کشور از افتخارات بیمه البرز است و ما مفتخریم به متولیان ساخت بیمارستان مادر استان قم که از پروژه های بزرگ منطقه است، خدمات بیمه ای ارایه می دهیم و تلاش می کنیم با ارایه بهترین خدمات به ویژه در پرداخت خسارت، رضایت بیمه گزاران خود را جلب کنیم.

در ادامه جلسه، دکتر ارجمند، مدیرعامل بیمارستان مادر، گفت: به دلیل خوشنامی و ارایه خدمات خوب بیمه البرز، خانواده ارجمند نسل به نسل از بیمه گزاران این شرکت هستیم و به خاطر ارایه خدمات خوب از مجموعه مدیران و کارکنان بیمه البرز قدردانی می کنیم. علیرضا مقرب، مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه البرز نیز در این جلسه درباره پرونده خسارت بیمارستان مادر قم، توضیح داد: احداث بیمارستان مادر یکی از پروژه های برتر منطقه و کشور است که متاسفانه در آستانه افتتاح با خسارت آتش سوزی روبرو شد.

وی افزود: با توجه به تخصصی بودن پرونده و با توجه به این که خسارت علاوه بر سازه به تجهیزات بیمارستانی آماده بهره برداری و زیرساخت های الکترونیک وارد شده بود نیازمند کارشناسی بسیار خاص و فنی بود که کارشناسان فنی حرفه ای بیمه البرز در کم ترین زمان ممکن، پرونده خسارت را مورد بررسی قرار دادند و تمام خسارت در کم ترین زمان ممکن پرداخت شد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1540

به "پرداخت خسارت 78 میلیارد ریالی بیمه البرز به بیمارستان مادر قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت خسارت 78 میلیارد ریالی بیمه البرز به بیمارستان مادر قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید