هواوی سرویس مسیریاب عرضه می نماید

به گزارش دیتاپد به نقل از گیزموچاینا، اپل اپلیکیشن مسیریاب مخصوص خود را دارد که به نام Mapsمشهور است. مایکروسافت نیز اپلیکیشن مخصوص خود به نام Bing Mapsرا دارد. اما به نظر می رسد گوگل مپز بین این اپلیکیشن ها از همه محبوب تر باشد زیرا در دستگاه های بیشتری فعال است. اکنون شرکت هواوی نیز اعلام نموده میخواهد سرویس مسیریاب خود به نام Map Kit را در ماه اکتبر راه اندازی کند.

هواوی سرویس مسیریاب عرضه می نماید

البته با توجه به تحریم های آمریکا، هیچ تعجبی ندارد که هواوی می خواهد سرویس مسیریاب خود را راه اندازی کند زیرا ممنوعیت استفاده از سرویس های گوگل به معنای قطع دسترسی دستگاه های هواوی به گوگل مپزنیز است.

به هرحال Map Kit به طور مستقیم برای مشتریان عرضه نمی گردد. بلکه این سرویس برای توسعه دهندگان طراحی شده تا اپلیکیشن هایی را بر اساس آن بسازند و از قابلیت های Map Kit در آن استفاده نمایند.

این سرویس با همکاری موتور جستجوی روسی یاندکس و وب سایت سفریابی بوکینگ هولدینگ توسعه می یابد. Map Kit به سرویس های نقشه محلی متصل می گردد. جالب آنکه این سرویس در 40 زبان و در 150 کشور و منطقه دنیا عرضه می گردد.

Map Kit آپدیت هایی از شرایط واقعی ترافیک فراهم می نماید. به عبارت دیگر یک سیستم مسیریابی بسیار پیشرفته است که به طور دقیق شناسایی می نماید چه زمان یک خودرو باید لاین حرکت خود را تغییر دهد و همچنین از فناوری واقعیت افزوده در آن استفاده می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 282

به "هواوی سرویس مسیریاب عرضه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواوی سرویس مسیریاب عرضه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید