ندیدن انصاری فرد در زمین جای تعجب ندارد

به گزارش دیتاپد، انتقال انصاری فرد را به معنی تر از سودانی، مهاجم الجزایری پیشین ناتینگهام فارست می دانم. آنها نیازی به مهاجم خارجی نداشتند و باید یک مهاجم با پایه انگلیسی جذب می کردند.

ندیدن انصاری فرد در زمین جای تعجب ندارد

کارشناسان انگلیسی درباره کریم چه می گویند

سایت footballleagueworldنوشت: کریم انصاری فرد تاکنون فقط 6 بازی در ترکیب ناتینگهام فارست آن هم به عنوان بازیکن تعویضی انجام داده است. کسی هم که او را به این تیم انتقال داده یعنی آیتور کارانکا، سرمربی اسپانیایی مدتی قبل از این سمت کنار رفت.

این رسانه انگلیسی سپس این پرسش را با کارشناسان خود مطرح می نماید که آیا انتقال کریم انصاری فرد نادرست نبود؟

یاکوب پوتر در این باره گفت:ناتینگهام فارست گزینه های زیادی در خط حمله دارد و احتیاجی به جذب مهاجم دیگری نمی بیند. انصاری فرد بهتر از دیگر مهاجمان کنونی این تیم نیست و ندیدن او در زمین جای تعجب ندارد.

گری هوچینسون نیز گفت: انتقال انصاری فرد را به معنی تر از سودانی، مهاجم الجزایری پیشین ناتینگهام فارست می دانم. آنها احتیاجی به مهاجم خارجی نداشتند و باید یک مهاجم با پایه انگلیسی جذب می کردند.

کریس گالاگر، دیگر کارشناس انگلیسی نیز درباره شرایط این روزهای انصاری فرد گفت: فکر نمی کنم انتقال کریم انصاری فرد بی معنی بوده باشد. ناتینگهام فارست به یک مهاجم سومی احتیاج داشت و انصاری فرد کارنامه خوبی داشت. او می خواهد فرصتی برای نمایش خود داشته باشد. خیلی چیزها در ناتینگهام فارست تغییر نموده و او برای یافتن شانس بازی تحت راهنمایی مارتیل اونیل کوشش خواهد نمود.

کریم انصاری فرد که قبل از جام ملتهای آسیا بار در هفته بیست و سوم چمپیونشیپ مقابل کوئینز پارک رنجرز حضور تعویضی داشت، هفته گذشته در بازگشت به تمش هم در دقیقه 87 جانشین گرابان شد که در این دیدار یک گل زده و یک پنالتی از دست داده بود.

3-220

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 158

به "ندیدن انصاری فرد در زمین جای تعجب ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ندیدن انصاری فرد در زمین جای تعجب ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید