موزه های فرهنگی کشور آلمان

به گزارش دیتاپد، برای آشنایی با فرهنگ مردم کشور آلمان به شما توصیه می‌کنیم به موزه‌های فرهنگی این کشور بروید که از نوع خود در قاره اروپا بینظیر هستند. دو موزه متفاوت حمام و در زمینه فرهنگ و هنر آلمان را در این مقاله به شما معرفی کرده‌ایم.

موزه های فرهنگی کشور آلمان

موزه شیشه های رنگی آلمان

قطعا شما هم در هنگام بازدید از بناهای قدیمی مانند کلیساها و صومعه های باستانی، با دهانی باز از فرط تعجب به تماشای شیشه های رنگی به کار رفته در این بناها پرداخته اید. روزگاری پیش تر از شیشه های رنگی برای تزئین کلیساها و خانه های اشراف استفاده می شد، هنری که امروزه منسوخ شده است. این موزه با معرفی شیشه های رنگی تولید شده در قرن 20 و 21 میلادی در 7 طبقه و در بنایی که نور خود را از خورشید تامین نموده و در گذشته آسیاب بود، جز موزه های منحصر به فرد دنیا است. در این موزه شما می توانید شیشه های رنگی مشابه ان چه در کلیساها استفاده شده است را در برابر چهره خود و نه روی سقف و جایی دور از دسترس و بالای سر که هیچ جزئیاتی از آن مشخص نمی‌باشد، بازدید نمایید. شما همچنین می‌توانید در کارگاه‌های آموزشی این مرکز که به شما آموزش‌های لازم برای ساختن این نوع شیشه داده می‌شود، شرکت کرده و آن را بیاموزید. گران‌ترین نوع شیشه رنگی، زرد بوده و از ترکیب برخی فلزات گران قیمت به دست می‌آید. دسته بندی این موزه هنر است. آدرس موزه‌های شیشه‌ای Rurstraße 9-11, 52441 Linnich می‌باشد و ساعات کاری این موزه از تاریخ سه‌شنبه تا یکشنبه از ساعت 11 صبح تا 5 عصر می‌باشد. برای آشنایی با فرهنگ مردم آلمان با تور اروپا همراه شوید.

موزه فرهنگ حمام در آلمان

در موره Museum der Badekultur همه چیز درباره حمام‌های شیک و مد روز نبوده و مجموعه گردآوری شده در آن در سطح اروپا بینظیر است. در این مجموعه بخش بزرگی از آثار این حمام شامل توالت‌های رومی تا حمام‌های قرون وسطی، اختراعات عجیب و غریب مربوط به قرون پیشین تا لباس‌های مدرن ساحلی و طراحی های امروزی حمام، ارائه شده و نمایش داده می‌شود. تعداد زیادی از تجهیزات صوتی و تصویری و رسانه‌ای به بازدیدکنندگان کمک می‌کنند تا احساس دقیقی از این موارد نمایش داده بشود، داشته باشند. دسته‌بندی این موزه از نوع فرهنگ می‌باشد. آدرس موزه فرهنگ حمام Andreas-Broicher-Platz 1, 53909 Zülpich می‌باشد. ساعات کاری موزه حمام از تاریخ سه‌شنبه تا جمعه هر هفته و از ساعت 10 صبح تا 5 می‌باشد.

انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 763

به "موزه های فرهنگی کشور آلمان" امتیاز دهید

1 کاربر به "موزه های فرهنگی کشور آلمان" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه های فرهنگی کشور آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید