مدیر تیم فوتبال ذوب آهن: شرایط مان از سال گذشته بهتر است، بحث معاوضه مظاهری و منشا صحت ندارد

به گزارش دیتاپد، مدیر تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه شرایط مان از سال گذشته بهتر است گفت: این باشگاه در گذشته امتحانش را پس داده و الان هم می تواند دوباره روندش را تغییر دهد.

مدیر تیم فوتبال ذوب آهن: شرایط مان از سال گذشته بهتر است، بحث معاوضه مظاهری و منشا صحت ندارد

مجید حاج رسولی ها مدیر تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره شکست دو بر یک این تیم مقابل پدیده و حذف زودهنگام از جام حذفی, گفت: واقعیت این است که پدیده در این بازی بهتر از ما بود و موفق شد به پبروزی برسد اما ما روی دو صحنه اعتراض داشتیم که داور باید برای مان پنالتی می گرفت. برای همین اعتراض مان را به کمیته داوران ارسال نموده ایم, چراکه اگر این دو پنالتی در نیمه اول برای ما گرفته می شد نتیجه فرق می کرد.

وی درباره اینکه به نظر می رسد مدیریت باشگاه ذوب آهن از روند نتیجه گیری تیم رضایت ندارد و آیا برای بازیکنان جریمه ای درنظر گرفته گردیده یا خیر, توضیح داد: در آئین نامه هیئت مدیره باشگاه برای هر برد پاداش و برای هر شکست, جریمه ای لحاظ گردیده است که برای هر بازی اعمال می گردد, اما اینکه باشگاه بخواهد برای شکست مقابل پدیده, جریمه ای مضاعف را در نظر بگیرند, چنین چیزی نیست.

مدیر تیم فوتبال ذوب آهن توضیح داد: تمرینات تیم از دیروز (جمعه) شروع گردیده است. فوتبال مانند زندگی است و برای کسی صبر نمی کند. ما باید هفته بعد به اهواز برویم و با استقلال خوزستان مصاف کنیم. در حال حاضر روی این بازی تمرکز می کنیم. درست است که امتیازاتی از دست رفته اما همانطور که ذوب آهن امتحانش را قبلاً پس داده الان هم می تواند دوباره روندش را تغییر دهد.

حاج رسولی ها اظهار داشت: قبول داریم امتیازاتی را از دست داده ایم اما اعتقاد داریم هنوز شرایط مان از فصل گذشته بهتر است. سال گذشته در اصفهان مقابل فجر شهید سپاسی شکست خوردیم و از جام حذفی کنار رفتیم. نسبت به فصل گذشته هنوز فرصت خیلی بیشتری برای جبران داریم.

وی راجع به گمانه زنی ها درخصوص جدایی رشید مظاهری از ذوب آهن عنوان نمود: در این باره هیچ صحبتی وجود ندارد. رشید تا انتها فصل قرارداد دارد و کاملاً در خدمت تیم است.

مدیر تیم فوتبال ذوب آهن درباره اینکه آیا با باشگاه پرسپولیس بحث معاوضه منشا و مظاهری وجود دارد, گفت: خیر, چنین بحثی وجود ندارد و اینکه گفته می گردد رشید به دلیل مسائلی نمی تواند در اصفهان بماند صحت ندارد. او فقط در اردوی اخیر تیم ملی به دلیل اینکه فرزندش عمل جراحی داشته از کی روش اجازه گرفت تا در آن اردو حضور نداشته باشد. رشید کاملاً در خدمت ذوب آهن است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 45

به "مدیر تیم فوتبال ذوب آهن: شرایط مان از سال گذشته بهتر است، بحث معاوضه مظاهری و منشا صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر تیم فوتبال ذوب آهن: شرایط مان از سال گذشته بهتر است، بحث معاوضه مظاهری و منشا صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید