روسیه از خنثی سازی سلسله حملات تروریستی داعش در مسکو و سایر شهرها اطلاع داد

به گزارش دیتاپد، سرویس امنیت فدرال روسیه خاطرنشان کرد یک سلسله حملات تروریستی به وسیله سلول های خفته داعش در مسکو و سایر شهرهای این کشور را خنثی نموده است.

روسیه از خنثی سازی سلسله حملات تروریستی داعش در مسکو و سایر شهرها اطلاع داد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فارس، سرویس امنیت فدرال روسیه (FSB) امروز دوشنبه اظهار داشت یک سلسله حملات تروریستی به وسیله سلول های خفته داعش در مسکو و سایر شهر های این کشور را خنثی نموده است.

طبق اعلام سرویس امنیت فدرال روسیه، سلسله حملات ترویستی که اخیراً در مسکو، آستراخان و در جمهوری جنوبی کاباردینو-بالکاریا خنثی شد به وسیله گروهک تروریستی داعش برنامه ریزی شده بود.

به گزارش اسپوتنیک، طبق اعلام این سازمان، در عملیات های خنثی سازی حملات ترویستی، شش عنصر داعش کشته و دو نفر بازداشت شدند.

سرویس امنیت فدرال روسیه در بیانیه ای اظهار داشت: از مجموعه ای از اقدامات تروریستی که در تابستان 2021 به وسیله سلول های خفته گروه ترویستی داعش در روسیه برنامه ریزی شده بود، جلوگیری شد. در نتیجه اقدامات اجرا شده، شش مجرم کشته و دو نفر بازداشت شدند.

طبق این گزارش، یکی از این عناصر قصد داشت یک ماده منفجره دست ساز را در مکانی شلوغ در مسکو منفجر کند که هفته گذشته بازداشت شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1899

به "روسیه از خنثی سازی سلسله حملات تروریستی داعش در مسکو و سایر شهرها اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه از خنثی سازی سلسله حملات تروریستی داعش در مسکو و سایر شهرها اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید