راه حل عزیزی خادم برای حل مسائل اقتصادی و فرهنگی فوتبال چیست؟

به گزارش دیتاپد، به گزارش خبرنگاران، مجمع فدراسیون فوتبال با اتفاق آرا شهاب الدین عزیزی خادم را به عنوان رئیس جدید فدراسیون انتخاب کرد تا سکان فوتبال ایران برای 4 سال آینده در دست وی باشد. این موضوع واکنش های متفاوتی از سوی اهالی فوتبال را در بر داشت.

راه حل عزیزی خادم برای حل مسائل اقتصادی و فرهنگی فوتبال چیست؟

مسعود اقبالی کارشناس فوتبال و مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا در مصاحبه با خبرنگاران در این رابطه گفت: علی کریمی تنها گزینه فوتبالی در لیست کاندیداهای ریاست فدراسیون بود. کریمی هم خودش می دانست رأی نمی آورد و هم همه فوتبالی ها به این نکته واقف بودند. او یک شخصیت عظیم فوتبالی بود که ارتباطی با پدیده لابی گری نداشت و تنها متکی به شخصیت خودش وارد این چالش عظیم شد.

وی اضافه نمود: به اعتقاد من علی کریمی را وارد این بازی کردند تا به افکار عمومی و کنفدراسیون فوتبال آسیا بگویند یک چهره فوتبالی را آورده اند که رأی نیاورد. متأسفانه کریمی هم در دام افتاد و خوشبختانه مدیر فدراسیون نشد. تاکید می کنم خوشبختانه انتخاب نشد چون از نظر من به صلاح خودش بود که رئیس فدراسیون نشود. چون این اتفاق می توانست شخصیت او را برای همواره از بین ببرد.

کارشناس فوتبال گفت: آجرلو و دیگران هم کوشش خود را کردند و لابی های خود را انجام دادند، اما شرایط به نوعی پیش رفت که شخصیت های نزدیک به دولت و وزارت ورزش به این مسند برسند. از نظر من فرقی بین عزیزی خادم و هاشمی نبود و هر کدام از آنها رئیس می شدند، نزدیک به وزارت ورزش بودند.

مدرس باسابقه کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید نمود: فوتبال ما با مسائل عظیم اقتصادی و فرهنگی روبرو است که این مسائل را همه می دانند و نیازی به بازگو کردن و یادآوری آنها نیست. اما باید دید که رئیس جدید و تیمش چه راه کارهایی برای حل این مسائل دارند. راهکارهایی که قابلیت اجرایی هم داشته باشند. حال سوال من این است که رئیس جدید راه چاره های مناسبی برای حل این مسائل دارد؟ مسائلی که در رأس آن بدهی کلان به ویلموتس است.

اقبالی خاطرنشان ساخت: با اینکه به شخصه نظر مثبتی روی حل مسائلی که مثل تار عنکبوت به دور فوتبال تنیده شده ندارم و به این موضوع خیلی خوشبین نیستم، اما با این وجود قضاوت در این مورد را به تأخیر می اندازم و امیدوارم روزی مسائل عظیم از سر راه فوتبال ایران کنار برود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1676

به "راه حل عزیزی خادم برای حل مسائل اقتصادی و فرهنگی فوتبال چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه حل عزیزی خادم برای حل مسائل اقتصادی و فرهنگی فوتبال چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید