دیدار اعضای هیئت مدیره انجمن بهره وری ایران با دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران

به گزارش دیتاپد، مهندس سید حمید کلانتری رئیس انجمن بهره وری و مهندس علی اکبر اولیاء عضو هیئت مدیره انجمن بهره وری با حضور در محل سندیکای بیمه گران ایران با دکتر سید محمد کریمی دبیرکل این نهاد صنفی دیدار و در خصوص توسعه همکاری های فی مابین گفت و گو کردند.

دیدار اعضای هیئت مدیره انجمن بهره وری ایران با دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر سیدمحمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در این نشست با ابراز خرسندی از حضور فعالانه انجمن بهره وری در صنعت بیمه و تعامل سازند ه این انجمن با شرکتهای بیمه، حضور مدیران مهندس اولیاء دبیرکل سابق سندیکای بیمه گران در انجمن بهره وری را غنیمت دانسته و خواهان تعامل بیشتر طرفین شد.

مهندس کلانتری رئیس انجمن بهره وری ایران نیز ضمن تقدیر از نگاه آینده نگرانه ارکان مختلف صنعت بیمه به مقوله بهره وری و حمایت بیمه گران از حرکت توسعه بهره وری، نقش سندیکای بیمه گران ایران را بعنوان قدیمی ترین و بزرگترین نهاد صنفی صنعت بیمه کشور در ارتقای فرهنگ بهره وری کلیدی دانسته و خواهان افزایش همکاری ها در این زمینه و سایر موارد مرتبط شد.

مهندس اولیاء عضو هیئت مدیره انجمن بهره وری نیز درادامه این نشست با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته این انجمن در صنعت بیمه، در خصوص زمینه های همکاری طرفین جهت ارتقای فرهنگ بهره وری و گسترش بیمه مطالبی بیان داشت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1379

به "دیدار اعضای هیئت مدیره انجمن بهره وری ایران با دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار اعضای هیئت مدیره انجمن بهره وری ایران با دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید