دستگاه جنین یاب دیجیتالی فراوری شد، قابلیت نمایش عکس رنگی جنین

به گزارش دیتاپد به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، مجتبی اسلامیان، رئیس هیات مدیره یک شرکت دانش بنیان گفت: محصول جنین یاب دیجیتالی برای شنیدن صدای قلب جنین استفاده می گردد که نمایشگر رنگی، منحنی تعداد ضربان و ضبط صدا از مهمترین ویژگی های این محصول به شمار می آید.

دستگاه جنین یاب دیجیتالی فراوری شد، قابلیت نمایش عکس رنگی جنین

رئیس هیات مدیره شرکت، این محصول را از نظر کیفیت و کارآیی کاملا با مشابه خارجی آن قابل رقابت دانست و گفت: این دستگاه به این صورت چندان در کشورهای اروپایی فراوری نمی گردد بلکه آنها آن را به صورت پرتابل فراوری می نمایند.

وی ادامه داد: اما کشورهای چین و کره مشابه دستگاه ما را فراوری می نمایند که محصول فراوریی ما قابل رقابت با محصول آنها است با این مزیت که قیمت دستگاه ما یک دهم دستگاه های چینی و کره ای است و خدمات ما هم بهتر و در دسترس تر است و برای شرکت های داخلی نیز از نظر مالی به صرفه محسوب می گردد.

اسلامیان با بیان اینکه این شرکت برای انبوه سازی و خرید مواد اولیه از صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلات دریافت نموده است، گفت: این تسهیلات به نسبت خوب بود و به ما یاری کرد. با یاری این تسهیلات هم اکنون در مرحله انبوه سازی قرار داریم.

وی درباره صادرات دستگاه جنین یاب دیجیتالی نیز گفت: در حال حاضر صادرات انجام نمی دهیم اما این مسئله احتمالا در آینده در برنامه های شرکت قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 374

به "دستگاه جنین یاب دیجیتالی فراوری شد، قابلیت نمایش عکس رنگی جنین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه جنین یاب دیجیتالی فراوری شد، قابلیت نمایش عکس رنگی جنین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید