تولید محتوای فرهنگی هنری در شبکه شاد با کمک نویسندگان

به گزارش دیتاپد، تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از برنامه های این اداره کل برای مخاطبان علاقه مند خبر داد.

تولید محتوای فرهنگی هنری در شبکه شاد با کمک نویسندگان

علی رمضانی با بیان اینکه ظرفیت حوزه نمایش و فیلم مورد علاقه دانش آموزان است اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش باید برای دانش آموزان علاقه مند تولید محتوا داشته باشد. از دو سال قبل اداره کل فرهنگی هنری با کمک نویسندگان به این حوزه ورود پیدا کرد و آثار تولید شده را در اختیار مناطق محروم قرار داد زیرا دانش آموزان این مناطق از داشتن امکانات و کتاب فاخر محروم اند.

وی افزود: در این راستا تجهیز کتابخانه های مدارس و کلاسی را داشتیم و با کمک معلمان علاقه مند آثاری را برای جشنواره فرهنگی هنری فردا ارسال کردیم.

رمضانی با اشاره به اینکه در شبکه شاد با کمک نویسندگان برنامه هایی تولید کردیم ادامه داد: این آثار به دانش افزایی افراد کمک کرد و در جشنواره سی و هشتم نیز دیده شد.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش بیان نمود: امسال هفته تئاتر و سرود مدرسه ای را داریم در تئاتر دانش آموزی نیز برنامه های متنوعی داریم تا تمام مخاطبان براساس نیازشان به تولید محتواها دسترسی داشته باشند.

وی با اعلام اینکه برای اولین بار جشنواره معلمان هنرمند را برگزار می کنیم گفت: این حوزه از استقبال خوبی روبرو شده است، در حوزه نمایش، نقادی، نمایشنامه نویسی، فیلم نامه نویسی و حوزه های متنوعی برای معلمان برنامه داریم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1680

به "تولید محتوای فرهنگی هنری در شبکه شاد با کمک نویسندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولید محتوای فرهنگی هنری در شبکه شاد با کمک نویسندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید