بحرانی شدن شرایط استقلال سیاه نمایی است، نتایج نگران کننده است

به گزارش دیتاپد، ایمان عالمی در مصاحبه با خبرنگاران به نتایجی که آبی پوشان در چند هفته ابتدایی لیگ بیست و یکم کسب نموده اند اشاره نمود و گفت: ما هم مثل همه طرفداران استقلال نگران امتیازات از دست رفته هستیم. امتیازاتی که می گردد به طور کامل آنها را کسب کرد، اما متاسفانه یکی پس از دیگری از دست می رود و قطعاً در آینده بیشتر به ارزش امتیازاتی که در حال از دست رفتن است پی می بریم.

بحرانی شدن شرایط استقلال سیاه نمایی است، نتایج نگران کننده است

مربی پیشین آبی پوشان توضیح داد: بازی با کیفیتی از سوی هیچیک از دو تیم استقلال و گل گهر دیده نشد. گویی هر دو تیم از شکست در این بازی ترس داشتند و بنا را بر گل نخوردن گذاشته بودند. این شرایط تنها در دربی ها حاکم است و به ندرت دیده شده که در بازی دیگری شاهد چنین شرایطی باشیم. اما ما که بیننده تلویزیونی این بازی بودیم برداشت مان این بود هر دو تیم از ترس باختن بی گدار به آب نزدند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: مساوی های پشت سر هم استقلال کم کم باعث نگرانی می گردد. فردا نمی گویند استقلال خوب بازی کرد یا نه، پنالتی اش را گرفتند یا نگرفتند، داور چکار کرد. فقط می گویند پشت سر هم مساوی کرد؛ و البته امتیازات را می شمارند و جدول را بر اساس آن می چینند. پس فقط باید به فکر کسب امتیازات کامل بازی بود و نه چیز دیگر.

عالمی در مورد اینکه آیا این تیم در شرایط بحرانی واقع شده است یا خیر گفت: اینکه بخواهیم شرایط تیم را بحرانی بدانیم سیاه نمایی است. شرایط تیم اصلاً بحرانی نیست اما همانطور که گفتم نگران کننده است و با یک پیروزی می توان این نگرانی ها را از بین برد. کادر فنی استقلال تنها باید به این فکر باشند که در بازی های آینده پیروز شوند.

وی اضافه نمود: اینکه استقلال اصلاً گل نمی خورد خیلی خوب است و اینکه گل نمی زند خیلی بد است. بدتر از آن این است که حتی موقعیتی هم خلق نمی گردد. خلا یک هافبک طراح به شدت در این تیم احساس می گردد و جای تعجب دارد چرا در دوران جابجایی برای این پست که کلیدی ترین پست فوتبال است فکری نشد. استقلال فصل گذشته لااقل فرشید اسماعیلی را در این پست داشت که با وجود اسماعیلی هم کارشناسان تاکید داشتند باز هم به یک بازیکن دیگر در این پست احتیاج هست. اما نه تنها بازیکن جدیدی به تیم اضافه نشد، همان اسماعیلی هم جدا شد.

مهاجم پیشین آبی پوشان خاطر نشان ساخت: گویا تا نیم فصل امکان جذب هافبک وجود ندارد و باید با همین داشته ها ادامه داد و این هنر مجیدی است که با همین بازیکنان و نفرات بتواند تیمش را حداقل تا نیم فصل در صف مدعیان حفظ کند تا برای نیم فصل دوم بازیکن یا بازیکنان مورد احتیاج در این پست جذب شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 2065

به "بحرانی شدن شرایط استقلال سیاه نمایی است، نتایج نگران کننده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بحرانی شدن شرایط استقلال سیاه نمایی است، نتایج نگران کننده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید