بانک ها جلوی پرداخت وام ودیعه را گرفتند

به گزارش دیتاپد، متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن با پیام اتمام اعتبار از سوی بانک ها در سامانه وزارت راه و شهرسازی روبرو شدند.

بانک ها جلوی پرداخت وام ودیعه را گرفتند

به گزارش خبرنگاران،متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن امروز در سامانه وزارت راه و شهرسازی با پیام جدیدی روبرو شدند. پس از طی مراحل ثبت نام در سامانه و رسیدن به مرحله انتخاب بانک، بسیاری از بانک ها این پیام که به دلیل اتمام اعتبار امکان پرداخت وام نیست را به مخاطب می دهند بنابراین امکان تکمیل مراحل ثبت نام وام ودیعه وجود ندارد.

بانک های کار آفرین، گردشگری، ملی، ملل، سپه، آینده، سامان، ملت، پارسیان، پاسارگاد و اقتصاد نوین از جمله این بانک ها هستند.

بیشتر بخوانید:

بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا در 22 خرداد سال 1400 مقرر شده که به منظور حمایت از مستاجران، از محل مانده مصرف نشده سهمیه ابلاغی بابت تسهیلات قابل اعطاء به کسب و کار های آسیب دیده از کرونا، در سال کنونی تا سقف 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات به مستاجران واجد شرایط معرفی شده از طریق سامانه وزارت راه و شهرسازی اعطاء شود و افراد واجد شرایط از سوی وزارت راه و شهرسازی به گونه ای به سیستم بانکی معرفی شوند که صرفاً در چارچوب سهمیه های ابلاغی باشد.

خبرنگاران اقتصادی مسکن

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1401 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 2191

به "بانک ها جلوی پرداخت وام ودیعه را گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک ها جلوی پرداخت وام ودیعه را گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید