اجاره موتور سیکلت در تایلند

به گزارش دیتاپد، با اجاره موتور سیکلت در جزیره پوکت از کشور تایلند می‌توانید به جاذبه‌های زیادی در کمترین زمان بروید. همچنین با این وسایل نقلیه، دیگر مشکلی برای یافتن مکان پارک نیز نخواهید داشت، چرا که فضای کمی را اشغال می‌کنند.

اجاره موتور سیکلت در تایلند

قیمت اجاره‌ی یک موتورسیکلت در پوکت 150 بات برای هر روز است. با این حال، رانندگی با موتورسیکلت چه در پوکت و چه در دیگر نقاط جهان، خطرات خاص خود را به همراه دارد. رانندگی با موتورسیکلت چه در پوکت و چه در دیگر شهرهای تور تایلند، واقعا مهیج است.

 همواره از فروشگاه‌ها و مراکز معتبر اقدام به اجاره‌ی موتورسیکلت کنید، چرا که در صورت عدم انجام این کار، ممکن است با موارد کلاهبرداری در پوکت مواجه شوید. این موضوع در مورد جت اسکی نیز صدق می‌کند.

برخی از فروشگاه‌ها طی ماه‌های پربازدید پوکت یعنی مابین نوامبر تا آوریل، اجاره‌ی این موتورها را برای هر روز تا 250 بات افزایش می‌دهند. اگر احساس می‌کنید برای مدت طولانی به موتورسیکلت نیاز خواهید داشت، می‌توانید آن را به مدت یک هفته با هزینه‌ی حدودی 1200 الی 2000 بات یا حتی یک ماه با هزینه‌ی حدودی 3500 بات و بیشتر اجاره کنید.

فروشگاه مورد نظر بایستی به همراه موتورسیکلیت، یک کلاه ایمنی نیز در اختیار شما قرار دهد که خود این موضوع، ممکن است هزینه‌ی اجاره‌ی آن را تا 20 بات افزایش دهد. هزینه‌ی سوخت بر عهده‌ی خود شما است. 

برای رانندگی در تایلند باید یک گواهینامه‌ی رانندگی بین‌المللی داشته باشید، در غیر این صورت، اگر پلیس این کشور شما را تحت بازرسی قرار دهد، بایستی مبلغ 400 بات به عنوان جریمه بپردازید.

پنچر شدن چرخ موتور در پوکت تبدیل به امری عادی شده است؛ اما جای نگرانی نیست، چرا که در تمامی نقاط شهر مراکزی برای تعویض و تعمیر چرخ وسیله‌ی نقلیه‌ی شما با حداکثر هزینه‌ی 200 بات وجود دارد. به یاد داشته باشید که مهم نیست رانندگی شما تا چه حد خوب است؛ همواره بایستی مراقب دیگر رانندگانی که در خیابان هستند باشید. با دانستن قیمت تور تایلند بسیار ارزان بوده و به شما توصیه می‌کنیم حداقل یکبار در طول عمر خود به این کشور به ماجراجویی بپردازید.

انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 747

به "اجاره موتور سیکلت در تایلند" امتیاز دهید

1 کاربر به "اجاره موتور سیکلت در تایلند" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجاره موتور سیکلت در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید