چینی ها مدافع پرسپولیس را دور از ترکیب نگه می دارند ، جزئیات اختلاف با باشگاه آسیایی

به گزارش دیتاپد، مدافع تازه وارد پرسپولیس، به خاطر اختلاف با باشگاه چینی، همچنان مجوز بازی ندارد و نمی تواند سرخ ها را در بازی های رسمی همراهی کند.

چینی ها مدافع پرسپولیس را دور از ترکیب نگه می دارند ، جزئیات اختلاف با باشگاه آسیایی

به گزارش خبرنگاران، مرتضی پورعلی گنجی که آخرین بار با پیراهن شنژن چین بازی نموده هنوز نتوانسته ITC خود را از فدراسیون چین و این باشگاه دریافت کند. مدافع این فصل پرسپولیس در حالی که مدت هاست با یاری وکیلش و باشگاه پرسپولیس در حال نامه نگاری با باشگاه چینی است تا کارهای مربوط به کارت بازی اش انجام گردد هنوز پیروز نشده چینی ها را برای صدور این کارت مجاب کند.

ظاهرا اختلافات اقتصادی که پورعلی گنجی با باشگاه شنژن دارد باعث شده تا فدراسیون چین در صدور کارت بازی این بازیکن تعلل کند. باشگاه چینی معتقد است که قرارداد با بازیکن ایرانی به صورت توافقی فسخ شده اما مدافع سرخپوشان تاکید دارد که بعد از مصدومیتش این باشگاه یک طرفه قرارداد را فسخ نموده و باید مطالبات اقتصادی اش را بدهند. در هر صورت این مشکل باعث شده تا کارت بازی او برای پرسپولیس صادر نگردد.

این بازیکن هفته اول را هم به علت صادر نشدن کارت بازی و بعلاوه محرومیت به علت اخراج در آخرین بازی که در لیگ برتر داشته از دست داد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 مرداد 1401 بروزرسانی: 27 مرداد 1401 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 2275

به "چینی ها مدافع پرسپولیس را دور از ترکیب نگه می دارند ، جزئیات اختلاف با باشگاه آسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چینی ها مدافع پرسپولیس را دور از ترکیب نگه می دارند ، جزئیات اختلاف با باشگاه آسیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید