انتها اکران آنلاین خروج و طلا با فروش 4 میلیاردی

به گزارش دیتاپد، با گذشت بیش از سی روز از اکران آنلاین فیلم های خروج و طلا که آغازگر راستا سینمای آنلاین بودند، اکران این دو فیلم به صورت آنلاین به انتها رسید.

انتها اکران آنلاین خروج و طلا با فروش 4 میلیاردی

به گزارش گروه فرهنگی دیتاپد، یکی از قوانینی که در طرح سینمای آنلاین برای نمایش فیلم ها در نظر گرفته شده نمایش سی روزه آن ها بر بستر آنلاین توسط سرویس های وی اودی است. خروج و طلا دو فیلم سینمایی که فیلم های اول و دوم اکران آنلاین بوده اند، حالا با پشت سر گذاشتن سی روز از نمایش و فروش بیش از 281 هزار و 560 بلیط در مجموع دو فیلم و دو پلتفرم، به شبکه نمایش خانگی وارد می شوند.

همچنین این دو فیلم روی هم رفته بیش از چهار میلیارد و دویست میلیون تومان فروش را پشت سر گذاشتند. از طرفی با توجه به معیار های مشخص تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی و درنظر دریافت 2/5 تماشاگر به ازای هر بلیط، در مجموع برآورد می شود که بیش از هفتصد هزار تماشاگر این دو اثر را به کمک طرح اکران آنلاین تماشا کرده اند.

با این حال افزایش تعداد تماشاگران این دو فیلم و تمام فیلم هایی که در طرح اکران آنلاین حضور دارند پس از انتها دوره سی روزه نمایش ادامه خواهد داشت، چرا که پس از انتها اکران آنلاین، فیلم ها با طی فرایند های اجرایی به بخش شبکه نمایش خانگی سرویس های وی اودی نیز اضافه خواهند شد.

به این ترتیب پس از تماشاگرانی که با خرید بلیط آنلاین این فیلم ها را تماشا کردند، سایر کاربران سرویس های وی اودی نیز می توانند با گذشت چند روز دسترسی درون پلتفرمی به این دو محتوا را داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1205

به "انتها اکران آنلاین خروج و طلا با فروش 4 میلیاردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها اکران آنلاین خروج و طلا با فروش 4 میلیاردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید