لوکادیا برای همیشه از پرسپولیس رفت

به گزارش دیتاپد، لوکادیا بامداد دوشنبه پس از کش وقوس فراوان با باشگاه، ایران را ترک کرد. این در حالی است که او شنبه شب بدون اطلاع مدیران باشگاه قصد خروج از ایران را داشت که به دلیل عدم دریافت مفاصاحساب مالیاتی برای خروج از ایران با مشکل روبرو و مجبور شد باشگاه را از اقدام خود مطلع کند. در نهایت اتفاقی که برای پرسپولیس خوشایند نبود، رخ داد و لوکادیا در آستانه این بازی حساس از ایران رفت.

لوکادیا برای همیشه از پرسپولیس رفت

بیماری همسر بهانه بود؟

لوکادیا دلیل این تصمیم ناگهانی را بیماری همسرش عنوان کرده بود، اما مدیران پرسپولیس معتقدند همسر این بازیکن بیمار نیست و احتمالا دلایل دیگری وجود داشته که لوکادیا ایران را ترک کرده است؛ دلایلی که البته مدیران پرسپولیس از آن بی خبر هستند. برخلاف خبر هایی که دیروز منتشر شد، پاسپورت این بازیکن هم در اختیار باشگاه پرسپولیس نبوده است و لوکادیا بعد از ساعاتی حضور در فرودگاه امام (ره) در نهایت پیروز شد ایران را ترک کند. یکی از مسئولان پرسپولیس به همشهری می گوید: در فوتبال اروپا باشگاه ها به مسائل خانوادگی بازیکنان و اینکه فوتبالیست ها در این زمینه با مشکل روبرو شوند، اهمیت زیادی داده می شود، ولی ما بعید می دانیم مسئله ای برای همسر لوکادیا به وجود آمده باشد. هنوز هم نمی دانیم او چرا ایران را ترک کرده است.

پرسپولیس شکایت می کند

طبق نامه ای که وکیل لوکادیا در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار داده است، این بازیکن از باشگاه درخواست 48ساعت مرخصی اضطراری کرده و با وجود اصرار مسئولان باشگاه برای ماندن در ایران، حاضر نشده است تصمیم خود را تغییر دهد. لوکادیا تا 48ساعت آینده باید به ایران برشود و اگر اتفاقی غیر از این رخ دهد، باشگاه پرسپولیس از این بازیکن به فیفا شکایت خواهد کرد. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده حق و حقوق لوکادیا هم پرداخت شده است.

خداحافظی نکردن با بازیکنان

هنوز رسانه ها و همچنین باشگاه پرسپولیس دلایل روشن و قطعی در مورد رفتن لوکادیا منتشر نکرده اند و جالب اینجاست که او بدون خداحافظی با بازیکنان پرسپولیس این تیم را ترک کرده است. با این حال، یکی از بازیکنان پرسپولیس در مصاحبه با خبرنگار همشهری درخصوص جدایی لوکادیا می گوید: او بدون مشکل در کنار ما تمرین می کرد، ولی من کاملا متوجه شدم که لوکادیا در این چند هفته شرایط روحی خوبی نداشت. او مدتی پیش با من صحبت کرد و با صراحت گفت که احساس خوبی ندارد و دوست ندارد دیگر در ایران بماند. ما هم شنیده ایم که لوکادیا درخواست مرخصی کرده، ولی با حرف هایی که قبلا به من زد، بعید است به ایران برشود.

احتمال جدایی دیاباته

بعد از جدایی لوکادیا، حالا شایعاتی درخصوص احتمال جدایی شیخ دیاباته هم مطرح است و می گویند حتی این بازیکن حاضر است بدون درنظر گرفتن مسائل مالی قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند. یحیی گل محمدی به هیچ عنوان تصور نمی کرد در این مقطع از فصل با چنین بحرانی روبه رو شود، تیم او بدون شک با اتفاقات اخیر کار سخت تری برای قهرمان شدن خواهد داشت.

منبع: روزنامه همشهری

منبع: فرارو
انتشار: 5 دی 1401 بروزرسانی: 5 دی 1401 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 2335

به "لوکادیا برای همیشه از پرسپولیس رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوکادیا برای همیشه از پرسپولیس رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید