شگرد عجیب زن جوان برای آرام کردن دختران شلوغش!

به گزارش دیتاپد، زن جوان آمریکایی برای آرام کردن و ساکت نگه داشتن بچه هاش دست به شگردی عجیب زد.

شگرد عجیب زن جوان برای آرام کردن دختران شلوغش!

به گزارش خبرنگار ، مادران برای ساکت و آرام کردن بچه ها شلوغ خود از شگردهای مختلفی استفاده می نمایند. از تشویق به تماشای کارتون یا پخش موزیک گرفته تا قول خرید بستنی. اما شگرد یک زن اهل ماساچوست آمریکا برای آرام کردن دو دختر شلوغش به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

جسیکا دِاِنترمونت که شب برای خواباندن دو دخترش دچار مشکل بود با خرید پیژامه های درخشان توانست این مشکل را حل نماید. او با انتشار پستی در صفحه فیسبوک خود نوشت: آیا دنبال راهی برای آرام کردن بچه ها خود می شد. آیا به دنبال آرامش اعصاب هستید. برای بچه های خود پیژامه های درخشان بخرید و به آنها بگویید برای شارژ شدن باید در هنگام ساعت خواب در زیر نور لامپ دراز بکشند. هر روز صبح من پیژامه های آنها را در داخل دراور می گذارم.

در یکی از تصاویری که جسیکا در صفحه فیسبوک خود منتشر نموده دو دخترش هانِلور 3 ساله و اِما 4 ساله را در حالی که در کف اتاق دراز کشیده اند و به نور زیر سقف خیره شده اند نشان می دهد.

جسیکا در مصاحبه با popsugar گفت: این پیژامه ها در تاریکی می درخشند. در طول روز که دو دخترم بازی می نمایند و انرژی آنها تخلیه می گردد. شب هنگام و پیش از خواب آنها پیژامه های درخشان خود را بر تن می نمایند و برای شارژ شدن در زیر نور لامپ دراز می کشند. حالا دیگر شب ها من با اعصابی راحت به رختخواب می روم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 454

به "شگرد عجیب زن جوان برای آرام کردن دختران شلوغش!" امتیاز دهید

1 کاربر به "شگرد عجیب زن جوان برای آرام کردن دختران شلوغش!" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شگرد عجیب زن جوان برای آرام کردن دختران شلوغش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید