راهنمای سفر به سنگاپور

به گزارش دیتاپد، سنگاپور مردمی متفاوت و با فرهنگ های مختلف دارد که معماری آن با ترکیبی از سنت و مدرنیته بسیار زیبا و دیدنی شده است. یک طیف کامل از گزینه های غذاخوری ارائه داده که از خوراکی های ارزان خیابانی گرفته تا منوهای گران متنوع است.

راهنمای سفر به سنگاپور

در تور سنگاپور شاهد آن هستید که محلی ها چگونه در یک شهر مشهور با قوانین سخت و بی رحمانه و ظاهرا با شهروندان “ناراحت”، از زندگیشان حداکثر استفاده را می برند. این عمل دیدی که شما به نقطه ی قرمز کوچک دارید را تغییر می دهد.

برای دیدن سنگاپور واقعی؛ از مسیری که همه مردم از آن سفر کرده اند تغییر جهت دهید و به سمت مسیر نوساز تی اونگ باهرو (Tiong Bahru) حرکت کنید. با صبحانه ی محلی می پوک (mee pok) (رشته فرنگی تخم مرغی تخت) در غرفه مرد 70 ساله ای به نام هو آبی (Hua Bee) شروع کنید. سپس، به سمت بازار تی اونگ باهرو پیش بروید تا ببینید مردم سنگاپور چطور مواد غذایی را در هنگام صبح بدست می آورند. برای نوشیدن قهوه در 40 هندز (Hands) استراحت کنید، چند کتاب در کتاب فروشی نوپرست را با دقت بخوانید و زمانی که گرسنه شدید به منظور تهیه غذا از فروشنده ی دوره گرد مهربان به سمت بازار برگردید. اگر در هنگام غروب در همان نزدیکی هستید و دلتان میخواهد یک غذای خوب بخورید، به هوآبی برگردید. در هنگام شب، کافی شاپ ها بهترین محل برای گذراندن اوقات فراغت هستند.

بهترین زمان برای همراهی با تور سنگاپور

متناسب با آب و هوا، چیزی به نام “بهترین زمان” سفر به سنگاپور وجود ندارد. این شهر به خاطر آب و هوای مرطوب و گرمش در تمام سال شهرت دارد، دمای شهر بین 24 درجه سانتی گراد در صبح ها و شب ها و حدود 31 درجه سانتی گراد در طول روز متغییر است. از ماه نوامبر تا ماه ژانویه، دمای هوای با شروع فصل باران های موسمی مرطوب خیلی کم پایین آمده که در طی این مدت کار هوشمندانه این است که در تور سنگاپور به همراه خود چتر داشته باشید.

انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 710

به "راهنمای سفر به سنگاپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای سفر به سنگاپور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید