ملاقات معاون برنامه ریزی سازمان نوسازی مدارس با اکبر ابراهیمی

به گزارش دیتاپد، تهران (پانا) - معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های سازمان نوسازی مدارس کشور به همراه مدیرکل دفتر مشارکت ها با حضور در دفتر کار حاج اکبر ابراهیمی خیر مدرسه ساز از وی تقدیر کردند.

ملاقات معاون برنامه ریزی سازمان نوسازی مدارس با اکبر ابراهیمی

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، با هدف تکریم خیرین ملاقات فاطمه مهاجرانی معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت ها و محمدعلی قورچی بیگی مدیرکل دفنتر مشارکت های سازمان نوسازی مدارس کشور با حاج اکبر ابراهیمی خیر عظیم مدرسه سازو عضو هیئت مدیره جامعه خیرین مدرسه ساز برگزار گردید.

فاطمه مهاجرانی در این ملاقات ضمن تمجید از خیرین مدرسه ساز به خدمات گسترده حاج اکبر ابراهیمی در طول بیش از دو دهه فعالیت خیری اشاره نمود و گفت: اقدامات این خیر عظیم موجب برکات فراوانی در راستای محرومیت زدایی بوده است که سرآمد آن در حوزه مدرسه سازی است که متولی و موجب اثرات ماندگاری بوده اند.

در ادامه نیز اکبر ابراهیمی با اشاره به اینکه انجام کار خیر موجب برکت مال خیّر می گردد، اظهار کرد: با توجه به احتیاج مناطق محروم کشور و دانش آموزان چندین پروژه را در زمینه های مختلف آموزشی و آبرسانی در دست ساخت داریم و آخرین نمونه یاری به ساخت مدرسه روستای گواتامک سیستان و بلوچستان با همکاری نوسازی مدارس است.

شایان ذکر است این خیر نیک اندیش تا به امروز بیش از 170 مدرسه را در مناطق مختلف کشور ساخته است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1428

به "ملاقات معاون برنامه ریزی سازمان نوسازی مدارس با اکبر ابراهیمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات معاون برنامه ریزی سازمان نوسازی مدارس با اکبر ابراهیمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید