حاجی میرزایی: خیرین هرمزگانی الگوی مدرسه سازی در کشور هستند

به گزارش دیتاپد، تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش گفت که طرح آجر به آجر پویشی مردمی و فرصتی برای مشارکت همگانی در ساخت مدرسه است.

حاجی میرزایی: خیرین هرمزگانی الگوی مدرسه سازی در کشور هستند

به گزارش مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی در آیین افتتاح مدرسه شش کلاسه مادر در روستای سودرو از توابع بندرعباس اضافه نمود: در این طرح ملی هر انسانی می تواند به میزان توان خود در امر مقدس مدرسه سازی مشارکت کند و منشا خیر شود.

وی شرح داد: بدون تردید همه انسان های بزرگ از پشت همین میز و نیمکت مدارس به درجات عالی رسیده اند و مدرسه جایی است که روح انسان ها به پرواز در می آید.

وزیر آموزش و پرورش گفت: مدرسه کانون پرورش انسان و محل پیوند انسان ها با جامعه برای بروز استعدادها و توانایی های افراد است.

حاجی میرزایی شرح داد: نهضت مدرسه سازی با مشارکت خیرین نوع دوست در کشور شتاب گرفته و استان هرمزگان الگوی مدارس خیرساز است که با حضور این عزیزان فضای آموزشی استان بالاتر از میانگین کشور قرار گرفته است.

گفتنی است؛ مدرسه شش کلاسه مادر روستای سودرو بندرعباس 430متر مربع زیربنا دارد و از محل ماده 10با مشارکت نوسازی مدارس و خیر نیک اندیش(فاطمه نساء پایدار) احداث شده است. با احداث این فضای آموزشی در سال 99 تا کنون 156مدرسه در استان به بهره برداری رسیده و عملیات احداث 145مدرسه نیز آغاز شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1637

به "حاجی میرزایی: خیرین هرمزگانی الگوی مدرسه سازی در کشور هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاجی میرزایی: خیرین هرمزگانی الگوی مدرسه سازی در کشور هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید