جاذبه های تاریخی جزایر قناری

به گزارش دیتاپد، بازدید از جاذبه‌های تاریخی و موزه‌ها از بهترین جاذبه‌های هر منطقه‌ای برای بازدید است. برای آشنایی با تاریخ جزایر قناری باید به بازدید موزه‌های آن بروید و نمایی از فرهنگ و تاریخ این جزایر را مشاهده نمایید.

جاذبه های تاریخی جزایر قناری

موزه طبیعت و انسان جزایر قناری

اگر علوم و تاریخ طبیعی علاقه دارید باید به بازدید موزه طبیعت و انسان بروید. این موزه از بهترین موزه‌های جزایر قناری بوده که اجساد مومیایی و اسکلت ساکنین باستانی این منطقه را برای نمایش گذاشته است. موزه طبیعت و انسان با وجود بازی‌های آموزشی و تعاملی و ال سی دی‌های بزرگ بچه‌ها را هم سرگرم می‌کنند. موزه یک کافه و یک فروشگاه هم دارد که در آن مدل‌های کوچکی از دیدنی‌های جزایر قناری به فروش می‌رسانند.

موزه‌ کولون در جزایر قناری

موزه زیبای کولون در شهر قدیم لاس پالماس قرار گرفته و اسنادی از اکتشافات و سفرهای کریستف کلمب را به نمایش می‌گذارد. ماکت یک کشتی بادبانی اسپانیولی که به آن گالئون می‌گویند اولین چیزی می‌باشد که در این موزه باید آن را مشاهده نمایید. طبقه بالا آن نیز گالری هنری قرار دارد که مدل‌های زیبایی از شهر لاس پالماس را به نمایش گذاشته است.

کلیسای ایگلسیا دو نوئسترا سینیورا

سفر به جزایر قناری بدون بازدید از قدیمی‌ترین کلیسای شهر تنریف کامل نمی‌شود. قدمت این کلیسا به قرن پانزدهم برگشته و در قرن‌های 17 و 18 آن را مرمت کرده‌اند. طراحی کلیسا به خصوص تزئینات سقف آن رگه‌هایی از معماری اسلامی دارد که فوق‌العاده و دیدنی‌ است. درست در میان محراب نقره‌ای این کلیسا صلیب مقدس پیروزی قرار گرفته که قدمت آن به سال 1949 بازمی‌گردد.

شهر قدیم لاس‌ پالماس

در جنوب شهر زیبای لاس پالماس منطقه‌ای به نام وگتا واقع شده، که به عنوان شهر قدیم لاس پالماس شناخته شده است. یک روز صبح کلاه و دوربین خود را برداشته و راهی خیابان‌های کوچک سنگفرشی لاس پالماس بشوید. در این ماجراجویی خانه‌های قدیمی رنگارنگ، ساختمان‌های سنگی تاریخی، کافه‌ها و مغازه‌های محلی را تماشا نمایید و حسابی عکاسی کنید.

کلیسا جامع سانتا آنا در جزایر قناری

کلیسا جامع سانتا آنا از جذاب‌ترین مکان‌های جذاب و دیدنی جزایر قناری است. ساخت این کلیسا به اوایل قرن 15 آغاز شده و 350 سال به طول انجامیده تا تکمیل بشود. نمای بیرونی این کلیسا با داخل آن از نظر طراحی متضاد است. منظور معماری نئوکلاسیک در مقابل سبک گوتیک آنتلانتیک با ستون‌های بلند شبیه درخت نخل است. چند تابلوی نقاشی اثر خوان دو میراندا نقاش قناریایی قرن 18 هم در این کلیسا برای بازدید وجود دارند. برای تجربه یک سفر عالی و پر جاذبه به شما توصیه می‌کنیم با تور جزایر قناری همراه شوید.

انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 772

به "جاذبه های تاریخی جزایر قناری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های تاریخی جزایر قناری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید