تعبیر خواب تکه تکه شدن بدن

به گزارش دیتاپد، تعبیر دیدن اعضای قطع شده و تکه تکه شده بدن در خواب بیانگر عدم ارتباط و هماهنگی در زندگی است. با تعبیر دیدن تکه تکه شدن بدن در خواب آشنا شوید

تعبیر خواب تکه تکه شدن بدن

تعبیر خواب تکه تکه شدن بدن

هر وسیله ای از اجزایی تشکیل شده است که بدون هر یک از اجزای خود عملکرد مناسبی نخواهد داشت بدن انسان نیز بمانند هر شی دیگر از اجزا و اندامی تشکیل شده است که جدا کردن آن ها بر عملکرد آن تأثیر گذار است. دیدن تکه تکه شدن بدن در خواب که می تواند در اثر تصادفات رخ دهد یعنی جدا شدن همه اجزای آن و تعبیری که می توان برای آن گفت به این صورت است که اگر بدن خود را تکه تکه شده دیدید ارتباطات و هماهنگی های میان زندگیتان از بین خواهد رفت.

تعبیر خواب جدا کردن اعضای بدن

ابن سیرین: اگر بیند که اندام های او بریده بود یا از تن او بیفتاد دلیل که به سفر رود وخویشان او پراکنده گردند اگر بیند که اندام خویش می برید وپراکنده می کرد دلیل که اهل بیت وخویشان خود را در شهرها پراکنده کند.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است: بعضی از اعضای بدن شما را جدا می کنند: یکی از عزیزانتان را از دست می دهید.

تعبیر خواب بریدن گوشت بدن

مطیعی تهرانی: اگر ببینید که گوشت بدن خود را می برید نفعی عاید شما می شود و چنانچه دیگری گوشت شما را می برد از شما به او سودی می رسد که خودتان راضی نیستید.

سخن آخر

اگر به تازگی خوابی با موضوع تکه تکه شدن بدن دیده اید، می توانید رویای خود را در پایین همین صفحه برای کارشناسان ما بنویسید تا در اسرع وقت جوابگوی شما باشند.

انتشار: 9 خرداد 1401 بروزرسانی: 9 خرداد 1401 گردآورنده: datapad.ir شناسه مطلب: 1387

به "تعبیر خواب تکه تکه شدن بدن" امتیاز دهید

22 کاربر به "تعبیر خواب تکه تکه شدن بدن" امتیاز داده اند | 2.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب تکه تکه شدن بدن"

1 دیدگاه

Ns 21 اردیبهشت 1400

سلام
وقت بخیر من مادرم خواب دیده که شوهر خالم توی برف خیلی سنگین با پریشونی زیاد داشته دنبال یه چیزی میگشته و بعد پدر من به شوهر خالم میگه که دارن میبرنش و منظور پدرم خالم بوده که بدنش هر قسمتش یک طرفی بوده .و سرش درست یک مردی بوده و داشته اونو میبرده .
تعبیر این خواب چیه؟

پاسخ به Ns
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید